Wielkie zmiany w „The Voice of Poland”! Znamy szczegóły.

Podziel się:

fot.TVP

Twórcy muzycznego show TVP2 postanowili wprowadzić istotną zmianę w zasadach programu. 

W najbliższą sobotę rozpoczną się Bitwy – drugi etap „The Voice of Poland”. Uczestnicy z drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Michała Szpaka oraz Kamila Bednarka zmierzą się w muzycznym pojedynku.

Jednak tylko jedna osoba z każdego duetu będzie miała szansę przejść do kolejnego etapu. 

W poprzednich edycjach trenerzy show mieli możliwość podkradania sobie uczestników. Mogli to robić trzy razy w trakcie trwania wszystkich Bitew. W dziesiątej, jubileuszowej odsłonie show TVP2, producenci zmienili zasady! Od najbliższej soboty, przez kolejne trzy tygodnie, wokalni trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników bez limitów.

W związku z tym ostateczny skład osób, które zawalczą o miejsce w Nokaucie, poznamy dopiero podczas ostatnich Bitew. 

W jednym z duetów, który zmierzy się na muzycznym ringu, zobaczymy Iwonę Kmiecik i Kacpra Fułka z drużyny Margaret. Para wykona utwór „Against All Odds” z repertuaru Phila Collinsa. Już teraz w naszym wideo możecie zobaczyć, jak na scenie poradzili sobie Iwona i Kacper oraz jak bardzo podczas ich występu stresowała się Margaret. 

Kogo wokalistka zabierze ze sobą do kolejnego etapu „The Voice of Poland”? Z kim uczestnicy muzycznego show będą musieli się zmierzyć podczas Bitew? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *