Wizz Air ogłasza dalszą rozbudowę siatki połączeń z Polski – nowy kierunek z Mazur.

Podziel się:

fot.Wizz Air 

Wizz Airj ogłasza nową międzynarodową niskokosztową trasę z lotniska Olsztyn Mazury do Bremy w Niemczech. Najnowsze połączenie WIZZ będzie obsługiwane dwoma lotami tygodniowo (w środy i niedziele).

Brema jest kulturalnym i ekonomicznym centrum północnych Niemiec. Liczne galerie i muzea z Übersee-Museum Bremen na czele to powody, dla których warto odwiedzić miasto. Brema jest również jednym z największych portów morskich i ośrodków handlu morskiego w Niemczech.  Miasto stanowi ważny ośrodek kulturalny z bogatą ofertą atrakcji. Nowa trasa wzmocni biznesowe relacje między Polską i Niemcami, korzystnie wpływając na rozwój branży lotniczej I turystycznej.

Pierwszy lot Wizz Air z Szyman odbył się w 2016 roku i od tego czasu ponad 182 000 pasażerów skorzystało z usług WIZZ, co sprawiło, że linia jest liderem na lotnisku Olsztyn-Mazury.

Nowa usługa połączy Mazury z Niemcami dwoma lotami tygodniowo. W ofercie Wizz Air, wraz z nową trasą, w tym roku jest niemal 100 000 miejsc w sprzedaży w sumie na trzy trasy z lotniska Olsztyn-Mazury, co stanowi wzrost o 84% w porównaniu z poprzednim rokiem. Aktualnie polscy klienci mogą wybrać podróże WIZZ z Olsztyna Mazury do Londynu, Dortmundu oraz Bremy.


NAJNOWSZA TRASA Z LOTNISKA OLSZTYN-MAZURY

Kierunek Dni Data rozpoczęcia Ceny od*
Brema środy, niedziele 27 października 2019 39 złotych

 Bilety są dostępne już w sprzedaży i mogą być rezerwowane na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Wizz Air. Ceny rozpoczynają się od 39 złotych.


Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air,
 powiedziała: – Z radością świętujemy dziś wyjątkowe wydarzenie ogłaszając trzecią trasę w siatce połączeń WIZZ  z lotniska Olsztyn Mazury. Niskie taryfy Wizz Air zawitały na Mazury w 2016 roku.  Dotychczas ponad 180 000 osób skorzystało z połączeń z oraz do Szyman. Dodanie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!

*bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *