Wokalna uczta Enrique Iglesiasa – Ostatnie bilety w sprzedaży na koncert w Krakowie !

Podziel się:

fot.pras

Enriuqe Iglesias znany latyno-popowy artysta przyciąga tłumy fanów na koncerty na całym świecie. Już 7 maja będziemy mieli okazje posłuchać na żywo hiszpańskiego atyste w Krakowie w ramach trasy koncertowej „All the hits live”. Ostatnie bilety jeszcze w sprzedaży !

Enrique sprzedał ponad 55 milionów płyt na całym świecie !

Po pewnym czasie uczęszczania na University of Miami, Iglesias wstrzymał swoją karierę akademicką, aby kontynuować muzykę. Podpisał kontrakt z wytwórnią Fonovisa Records i wydał swój debiutancki album „Enrique Iglesias” 12 lipca 1995 roku. Przed wydaniem Iglesias użył muzycznego pseudonimu Enrique Martinez, aby ukryć swoje plany zawodowe przed zamożną rodziną. Album został dobrze przyjęty w Europie, sprzedawany w Portugalii i we Włoszech.

Drugi i trzeci album Iglesias „Vivir” w 1997 r. I „Cosas del Amor” w 1998 r. Nadal zwiększały jego popularność. Udał się w trasę po Meksyku i Ameryce Łacińskiej z klasycznymi głosami Eltona Johna, Bruce’a Springsteena i Billy’ego Joela. W tym roku wysiłki Iglesiasa przyniosły mu nagrodę American Music Award w kategorii Ulubiony artysta latynoski.

Umowa z Interscope Records doprowadziła do udanego przejścia muzyki Iglesias na rynek anglojęzyczny. Wytwórnia wydała „Escape” w 2001 roku, a jej sprzedaż wzrosła w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Singiel „Hero”, „Escape” i „Don’t Turn Off The Lights” otrzymał znaczny czas antenowy w Ameryce Północnej. W 1999 roku singiel „Bailmos” Enrique Iglesiasa pojawił się w filmie Willa Smitha „Dziki zachód”. W związku z sukcesem jego płyt z Inerscope, Iglesias wyruszył w światową trasę, zatrzymując się w takich miejscach jak NYC Radio City Music Hall i londyński Royal Albert Hall.

Wracając do swoich hiszpańskich korzeni, Iglesias nagrał i wydał „Quizás” w 2002 r., Który znalazł się na 12. miejscu Billboard 200. Wideo na singiel „Quizás” stało się szeroko pożądane w MTV, a Iglesias wykonał piosenkę po hiszpańsku dla Jay Leno w „The Tonight Show”. To był pierwszy raz, gdy piosenka była śpiewana w języku hiszpańskim w serialu.

Billboard ogłosił Enrique Iglesias „King of Latin Pop”. Jego dwujęzyczne zapisy doprowadziły do ​​sukcesu zarówno na anglojęzycznych, jak i hiszpańskojęzycznych rynkach, podobnie jak jego współcześni Juanes, Ricky Martin i Gloria Estefan.

 Bilety na występ “All the hits live” w Krakowie są dostępne na stronie eventim.pl

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *