Wyrzucił reklamówkę z pieniędzmi z samochodu, zapomniał co było w środku…

Podziel się:

Zdjecie ilustracyjne fot.Pixabay

Niemałe zdziwienie u kobiety sprzątającej teren stacji paliw, bowiem znalazła reklamówkę wypełnioną pieniędzmi w której było 4 tyś złotych.Wezwani na miejsce niecodziennego znaleziska policjanci ze Zdzieszowic z zaskoczeniem ustalili, że reklamówka została po prostu wyrzucona z samochodu. Jak się okazało, jeden z roztargnionych pasażerów nie wiedział co jest w środku i pozbył się niepotrzebnego przedmiotu.

Kobieta sprzątając okolicę stacji paliw na jednym z trawników znalazła reklamówkę. To, co było w środku, wyraźnie ją zaskoczyło. Było tam bowiem ponad 4 000 złotych.

Reklamówka z pieniędzmi porzucona na stacji

Wezwani na miejsce znalezienia pieniędzy policjanci sprawdzając monitoring stacji też nie kryli zaskoczenia. Okazało się bowiem, że reklamówka z gotówką — jak najczęściej to się zdarza — nie została zgubiona, pozostawiona, zapomniana przez np. roztargnienie klienta stacji. Reklamówka została po prostu wyrzucona z samochodu przez jednego z pasażerów.

Policjanci po dotarciu do właściciela osobowego bmw i ustaleniu właściciela pieniędzy, szybko wyjaśnili sprawę. Okazało się bowiem, że jeden z pasażerów po wejściu do samochodu usiadł na reklamówkę, a że ta go uwierała, nie sprawdzając co było w środku wyrzucił ją z samochodu na trawnik.

Pieniądze trafiły już do prawowitego właściciela. Teraz policjanci ze Zdzieszowic czekają na informacje od pracownicy stacji o otrzymaniu znaleźnego.

(KWP Opole)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *