Biegnij Warszawo i Maszeruję Kibicuję” 7 października 2018r.

Podziel się:

WIZJA BIEGNIJ WARSZAWO                                            

Biegnij Warszawo to projekt wielkiego formatu, który powstał z inicjatywy grupy zaprzyjaźnionych ludzi, chcących ukazać ludzką aktywność w formie innej niż wyczynowa. Pomimo, że bieganie uchodziło za sport indywidualny, oni widzieli w nim wielki potencjał w realizacji nie tylko sportowych celów, ale głównie tych, które można nazwać aktywnymi celami społecznymi.
To stało się inspiracją do realizacji sportowego widowiska w centralnej Polsce i stworzenia BIEGNIJ WARSZAWO Team – zespołu, który nie tylko zrzesza i jednoczy biegaczy, ale także pokazuje inny obraz biegania. Takiego, który oparty jest na własnym tempie, właściwej ścieżce i pełnej świadomości celu.
WYDARZENIE BIEGOWE BIEGNIJ WARSZAWO
Biegnij Warszawo to bieg, który od lat znajduje się w kalendarzu biegowym większości Polaków. Stał się biegową tradycją oraz obrazem, że miejska aktywność fizyczna wcale nie zanikła. Projekt, który pod anglojęzyczną nazwą RUN WARSAW miał pomóc w aktywizacji społeczeństwa, dzisiaj stał się nieodzownym elementem realizacji kalendarza biegowego wielu tysięcy biegaczy.
Dziesiąta edycja kultowego Biegnij Warszawo to projekt, który ukazuje formę biegową jako element życia miejskiego, narzędzie do promocji akcji społecznych oraz sposób na wspólne spędzanie czasu wolnego.

• DATA: 7.10.2018
• START 12:00
• TRASA: CENTRUM WARSZAWY

 

Program imprezy
„Biegnij Warszawo i Maszeruję Kibicuję”
7 października 2018r.

09;00-  Otwarcie biura imprezy. Stadion Legii ul Łazienkowska 3  trybuna Wschodnia
10.00 – Otwarcie szatni.
11.00 – Otwarcie imprezy.
11:15-  Rozgrzewka do biegu11.50 – Przejście na start. Ul Czerniakowska
12;00-  Start Biegnij Warszawo 2018- Meta ul Łazienkowska 3
12:20-  Start Maszeruję Kibicuję 2018- ul. Szwoleżerów
14.00 – Wręczanie nagród.
14;30-   Zakończenie imprezy Stadion Legii pod trybuną Wschodnią

(UMW.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.