Geppert, Taylor & Bałtroczyk

Podziel się:

Prawdziwe Gwiazdy i świeżo wyremontowana sala teatralna. Zaglądnijcie do NCK jesienią! Do zobaczenia!

 

PIOTR BAŁTROCZYK – „Mężczyzna z kijowym peselem”  – program kabaretowy
25 października (czwartek), g. 19.00, Scena NCK  
„Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. I to właściwie jedyny powtarzalny fragment każdego występu. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Wiele jest spraw, które Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na ukochanej Warmii, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.
bilety – 60 zł

BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR – spektakl teatralny
28 października (niedziela), g. 18.00, Scena NCK
Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood. Rok 1976. Do apartamentu hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers, przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton, także jego pacjent, który po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawia się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to atuty tego niezwykłego spektaklu.
obsada: Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska
scenariusz i reżyseria – Jakub Przebindowski
bilety – 80 zł

EDYTA GEPPERT z zespołem Vasie – koncert
9 listopada (piątek), g. 19.00, Scena NCK  
Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą  charyzmą artyści.
scenariusz i reżyseria – Piotr Loretz
bilety – 95 zł

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.