Ryanair Rozpoczyna Sezon Zimowy W Warszawie Modlin, 3 Nowe Trasy Do Ammanu, Kijowa I Lwowa

Podziel się:

fot. (pras.)

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (29 października) świętowała rozpoczęcie sezonu zimowego oraz lot inauguracyjny na trasie z Warszawy Modlin do Ammanu. To jedno z trzech nowych połączeń obok Kijowa i Lwowa. W zimie 2018/19 Ryanair oferuje w Warszawie łącznie 47 kierunków.

Z okazji rozpoczęcia sezonu zimowego oraz uruchomienia 3 nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 39zł. Promocją objęte są loty od listopada do stycznia, a rezerwacji biletów można dokonać jedynie na Ryanair.com tylko do piątku 2 listopada do północy.

W Warszawie Modlin, Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu na Europę środkowo-wschodnią i Bałkany powiedziała:

“Ryanair jest linią lotniczą nr 1 w Polsce, a to zobowiązuje nas do stałego rozwoju. Dziś rozpoczynamy sezon zimowy i uruchamiamy największy w historii rozkład lotów. Trzy nowe trasy z Warszawy Modlin potwierdzają nasz wkład w rozwój ruchu lotniczego i turystyki na Mazowszu. Jesteśmy przekonani, że jeszcze więcej turystów zdecyduje się na odwiedzenie Warszawy w sezonie zimowym.  

W naszej siatce połączeń z Warszawy znajduje się łącznie 47 kierunków, w tym 3 nowe do Ammanu, Kijowa i Lwowa. Cieszymy się bardzo z uruchomienia nowych tras. Dziś oficjalnie rozpoczynamy sezon Zima 2018/19.”

Leszek Chorzewski – p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin Sp. z o.o. powiedział: 

“Port Lotniczy Warszawa/Modlin jest obecnie piątym pod względem liczby obsłużonych pasażerów lotniskiem regionalnym w Polsce. W tym roku obsłużymy 3 mln 100 tys. pasażerów. Duży wpływ na nasz rozwój ma zaufanie, jakim obdarza nas Ryanair, jeden z największych europejskich przewoźników. Kolejne otwierane kierunki z naszego portu potwierdzają, że nasza strategia i plany są dobre dla lotniska oraz przede wszystkim dla pasażerów. Nasza oferta jest ofertą dla tych Polaków, którzy szukają dobrych i tanich połączeń. Szczególnie cieszy nowe połączenie do Ammanu, ponieważ jest to unikatowy produkt na naszym rynku”.  

(org.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.