Targi pracy i praktyk Kraków Kraków, ICE Kraków Congress Centre 6 listopada

Podziel się:

fot. (pras)

Znajdź pracę i odkryj nowe możliwości !

Pobierz bezpłatny bilet na Absolvent Talent Days – największe targi pracy i praktyk dla studentów oraz młodych absolwentów w Polsce. Odkryj tysiące możliwości zawodowych. Spotkaj się z nami w jednym z ośmiu miast: Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Rzeszowie albo we Wrocławiu.

Zrób pierwszy krok na swojej profesjonalnej ścieżce kariery. Przeglądaj 5 000 ofert pracy praktyk i staży. Wybierz online na absolvent.pl idealne propozycje dla siebie, a następnie skonsultuj je offline – twarzą w twarz podczas Absolvent Talent Days.

Daj się poznać. Porozmawiaj z wybranymi pracodawcami i sprawdź, kogo szukają. Aplikuj od razu – zostaw swoje CV lub po prostu poznaj warunki współpracy, możliwości rozwoju i benefity. Wszyscy są otwarci na rozmowę, więc nie bój się zadawać pytań. Możesz być pewny, że na Absolvent Talent Days znajdziesz coś dla siebie, nawet jeżeli obecnie nie szukasz pracy, praktyk ani staży.

Przyjdź na bezpłatne szkolenia i warsztaty, poznaj nowe funkcje Excela lub dowiedz się, jak budować własną markę i wizerunek. Wyprasuj koszulę – oczaruj przedstawicieli ponad 700 pracodawców.

 

Najbliższe Tragi Absolvent Talent Days:

Kraków: 06 listopada – Ice Kraków

Rzeszów: 08 listopada – Uniwersytet Rzeszowski

Poznań : 13 listopada – Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 3

 Łódz: 15 listopada – EXPO Łódź

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days!

(org.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.