Trzecia edycja „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy“ oraz „NARODOWY SKI TEST” 2018

Podziel się:

Nie wiesz gdzie pojechać na narty lub deskę?

Marzysz o nowym sprzęcie, a dzieci wyrosły ze wszystkiego?

A może chcesz się sprawdzić w zawodach wspinaczkowych lub pojeździć na nartach?

Przyjdź na „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” oraz „NARODOWY SKI TEST” 2018.

27 – 28 października  na  PGE Narodowym i Górce Szczęśliwickiej w Warszawie wielkie spotkanie miłośników zimowych szaleństw.

Będzie można zobaczyć i przetestować (!) najnowszy sprzęt. Spotkać się z Andrzejem Bargielem, Krzysztofem Wielickim, Moniką Witkowską, Maćkiem Bydlińskim, Michałem Ligockim, Tomaszem Kurdzielem, Marcinem Szafrańskim oraz innymi gwiazdami i specjalistami. Zarażą pasją, doradzą, opowiedzą, pożartują.

Nie można opuścić tego Wydarzenia. W ten jeden weekend 27-28 października stadion PGE Narodowy oraz Górka Szczęśliwicka w Warszawie zamienią się w zimową stolicę Polski.

Snowboard RIGLET PARK dla dzieci, symulator dla dorosłych, zawody wspinaczkowe, pokaz mody na PGE Narodowym oraz jazdy na nartach testowych na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie – to wszystko w cenie jednego biletu za 29 zł dla dorosłych i  19 zł ulgowego dla młodzieży. Dzieci do lat 7 mają wstęp gratis.

Będzie można poznać regiony i stacje narciarskie z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Słowenii, Hiszpanii i Andory, a nawet zarezerwować zimowy wyjazd korzystając z oferty specjalistycznych wyjazdowni. Odbyć kurs lawinowy i dowiedzieć się jak dobrać sprzęt. Wielcy i znani producenci sprzętu obok niszowych firm zaprezentują najnowsze kolekcje na sezon 2018/19. Nie zabraknie  też strefy sprzedażowej oraz zabaw i konkursów dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.