VIII Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Scenicznej ImproFest

Podziel się:

VIII Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Scenicznej ImproFest

ImproFest to jeden z pierwszych w Polsce festiwali, na którym prezentują się najstarsze i najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju i z zagranicy. Podczas każdego z występów spektakle, skecze, czy też piosenki tworzone są spontanicznie, w oparciu o ustalone zasady i sugestie widowni. Żaden inny spektakl nie daje widzom takiej władzy nad wykonawcami i nie gwarantuje takiej zabawy.

Ósmą edycję festiwalu ImproFest uświetnią teatry improwizacyjne z całej Polski, oraz goście z zagranicy. Gośćmi specjalnymi będą: David Razowsky i Jonathan Pitts (USA) oraz brytyjski duet Heather Urquhart, Jules Munns.

ImproFest jest doskonałą propozycją na jesienne wieczory zarówno dla fanów gatunku, jak i dla wszystkich tych, którzy do tej pory się z nim nie zetknęli, ale chętnie bywają w teatrze lub na występach kabaretowych. Warto zobaczyć taką alternatywę!

Festiwalowe wydarzenia z programu głównego, odbywać się będą w krakowskim Klubie Studio, a wydarzenia towarzyszące odbędą się w klubach Gwarek, Zaścianek i Żaczek,

Organizatorzy zadbali o różnorodność nie tylko miejsc, ale i programu: widzowie mogą wybierać wśród spektakli złożonych z dłuższych lub krótszych form improwizowanych, spektakli muzycznych, przedstawień granych po polsku i angielsku (a nawet w trzech różnych językach), wieczorów open improv, gdzie każdy może spróbować swych sił na scenie, oraz warsztatów.

Organizatorami Festiwalu są: Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA oraz Grupa AD HOC.
Zapraszamy serdecznie!

07-11.11.2018  

Klub Studio
ul. Budryka 4, Kraków

mat.(org.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.