The Voice Kids: Szczere wyznanie Dawida Kwiatkowskiego na temat Cleo

Podziel się:

fot. Jan Bogacz / TVP 

Dawid Kwiatkowski zdobył się na odwagę, aby powiedzieć Cleo, co o niej myśli. Już teraz możecie zobaczyć to w naszym wideo. 

Dawid Kwiatkowski i Cleo od dwóch edycji zasiadają na obracanych fotelach w programie „The Voice Kids”. Podczas nagrań trzeciej edycji, którą możemy oglądać obecnie w TVP2, młody wokalista zdecydował się na odważne wyznanie na temat Cleo.

Chciałbym powiedzieć coś, czego jeszcze nie mówiłem – zaczął bardzo tajemniczo Dawid Kwiatkowski, po czym ruszył w stronę trenerki muzycznego show.

No zaczyna się. Co tam? – powiedziała rozbawiona wokalistka nie spodziewając się tego, co za chwilę usłyszy z ust kolegi.

Odkąd pojawiłaś się w programie, naprawdę stałem się twoim wielkim fanem. Mówię to z całego serca. Uwielbiam spędzać z tobą czas, uwielbiam twoje piosenki. Nigdy tego nie mówiłem, ale to jest prawda – wyznał Dawid, po czym w studiu „The Voice Kids” rozległy się gromkie brawa.

Cała sytuacja miała miejsce tuż po występie 14-letniej Emilki Sentkowskiej, której występ będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

Link do wideo – https://we.tl/t-ykGfIaY29j

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *