ViewSonic prezentuje 245-calowy, konfigurowalny wyświetlacz LED All-in-One na ISE 2024

Podziel się:

fot.mat,pras

ViewSonic Corp., wiodący globalny dostawca rozwiązań wizualnych, prezentuje nową serię LDC należącą do zaawansowanej linii wyświetlaczy LED All-in-One na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2024 – oznaczając tym samym kolejny przełom w projektowaniu produktów technologii wyświetlaczy LED i rozszerzeniu oferty firmy. Nowe konfigurowalne wyświetlacze LED typu All-in-One firmy ViewSonic łączą zalety tradycyjnych wyświetlaczy LED typu All-in-One, ułatwiając łatwe tworzenie dużych, żywych obrazów odpowiednich dla środowisk biznesowych, komercyjnych i publicznych.

 

„Wyświetlacze LED zyskały ogromną popularność dzięki doskonałemu nasyceniu kolorów i jasności, co zapewnia wysokiej jakości obrazy do różnych zastosowań, od stylowego wystroju wnętrz po wizualne ekspozycje dla publiczności o różnej wielkości” – powiedział Dean Tsai, dyrektor generalny działu projektorów i wyświetlaczy LED w ViewSonic. „To powszechne przyjęcie pobudziło szybkie innowacje technologiczne w tym sektorze. W ViewSonic wykorzystujemy naszą wiedzę w zakresie innowacji wizualnych, aby zwiększyć wszechstronność naszej linii wyświetlaczy LED All-in-One. Nasza obecność na ISE 2024 jest wyraźnym dowodem naszego zaangażowania w opracowywanie najnowocześniejszych rozwiązań, które łączą możliwości dostosowywania, łatwość użytkowania i niezrównaną niezawodność w różnych środowiskach biznesowych”.

 

Większa elastyczność w kategorii wyświetlaczy LED typu All-in-One do zastosowań wewnętrznych 

Wyświetlacze LCD są często używane do dużych prezentacji, oferując przeciętną wydajność wizualną i stały rozmiar, który ogranicza możliwość dostosowania do różnych przestrzeni. Podczas gdy tradycyjne ściany wideo LED oferują żywe obrazy o konfigurowalnych rozmiarach, ich rozstawienie łączy się ze złożonym procesem instalacji, często wymagającym wielu konfiguracji systemu. Z drugiej strony, wyświetlacze LED All-in-One rozwiązują złożoność instalacji, oferując zintegrowaną konstrukcję, ale mają stałe rozmiary.

 

Nowa seria LDC firmy ViewSonic rozwiązuje te problemy, jednocześnie otwierając nowe możliwości dla wyświetlaczy LED typu All-in-One, łącząc zalety konfigurowalnych rozmiarów i proporcji z usprawnioną instalacją, obsługą i konserwacją. Niezależnie od tego, czy chodzi o biznes, handel, edukację czy inne profesjonalne środowisko, seria LDC oferuje niezrównaną jakość wizualną i elastyczność. Jego modułowa konstrukcja zapewnia łatwy transport i umożliwia montaż w windach, tworząc ponad 100-calowy ekran dostosowany do każdej przestrzeni. Ponadto jako wyświetlacz typu All-in-One, oferuje prostą, łatwą instalację bez poświęcania miejsca na system sterowania.

 

Spośród szerokiej gamy zastosowań, seria LDC jest szczególnie odpowiednia do ulepszania przestrzeni konferencyjnych. Aby to zademonstrować, ViewSonic zaprezentuje 245-calową ścianę wideo LED o proporcjach 21:9, stworzoną z serii LDC na ISE 2024 – demonstrując idealną konfigurację do współpracy i komunikacji w dużych grupach poprzez sparowanie jej z systemem Meeting Space Solution dla Microsoft Teams Rooms.

Ewoluująca niezawodność i estetyka

ViewSonic rozszerza również możliwości swojej istniejącej oferty, adaptując technologię ochrony powierzchni i wszechstronny panel sterowania w nowej serii LDC i serii LDM drugiej generacji.

 

Integracja technologii obróbki powierzchni Glue-on-Board (GOB) zwiększa trwałość każdego wyświetlacza, zapewniając solidną ochronę przed kolizją, a także odporność na wilgoć i kurz. Odłączana skrzynka kontrolna systemu nie tylko umożliwia elastyczny dostęp do systemu sterowania, ale także przyczynia się do minimalistycznej estetyki wyświetlacza – z ultracienką i pozbawioną ramki konstrukcją zapewniającą imponujący stosunek ekranu do obudowy.

 

Ulepszona seria LDM oferuje większe wyświetlacze o przekątnej do 231 cali z dodatkową funkcjonalnością, szczególnie w przypadku większych przestrzeni, takich jak sale konferencyjne i placówki edukacyjne. Ponadto przyjazne dla użytkownika funkcje, takie jak tryby Picture-by-Picture (PBP) i Picture-in-Picture (PIP), ułatwiają płynną współpracę i interaktywne prezentacje w miejscach pracy.

 

Odwiedzający ISE 2024 będą mogli zobaczyć innowacyjne wyświetlacze LED All-in-One prezentowane przez ViewSonic. Oprócz nowych serii LDC i LDM, zaprezentowany zostanie składany 135-calowy wyświetlacz LED, który urzeka publiczność swoją mobilnością i wszechstronnością, idealną dla sektora hotelarskiego i nie tylko.

ViewSonic na targach ISE 2024

Lokalizacja: Stoisko #2R600, Hala 2, Fira Barcelona Gran Via, Barcelona, Hiszpania

Daty i godziny:

– 30 stycznia – 1 lutego 2024: 10:00 – 18:00

– 2 lutego 2024: 10:00 – 16:00

(źródłó:Mindspot Communication&Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.