Akcja #KawaZeZnanymiOnline, wylicytuj rozmowę ze znanymi osobami !

Podziel się:

fot.Pixabay

Twórcy inicjatywy PoznajGwiazde.pl serdecznie zapraszają do udziału w ich nowym projekcie o nazwie #KawaZeZnanymiOnline, który jest pomysłem na stworzenie oryginalnej akcji charytatywnej w tak trudnym dla nas wszystkich czasie – licytacji rozmów ze znanymi osobami… online.

Do niedzieli 10 maja do godz. 19:00 na platformie www.charytatywni.allegro.pl odbywają się licytacje rozmów video ze znanymi osobami online, za pośrednictwem np. Skype. Rozmowy online będą miały formułę rozmów „przy kawie”, która potrwają minimum 30 minut. Oczywiście jeśli rozmówcy będą mieć ochotę porozmawiać dłużej – nie ma problemu!

W ramach akcji każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno fani kinematografii, jak i przedsiębiorcy, albowiem lista znanych osobistości, które wyraziły chęć udziału w akcji, zawiera aż 22 nazwiska: prof. Leszek Balcerowicz, prof. Robert Gwiazdowski, prof. Witold Orłowski, dr Grzegorz Religa, Dominika Kulczyk, dr Łukasz Durajski (Doktorek Radzi), Szymon Majewski, Cezary Żak, Katarzyna Żak, Artur Barciś, Joanna Opozda, Marta Chodorowska, Ola Kot, Marta Manowska, Anna Karczmarczyk, Wiktoria Gąsiewska, Bartłomiej Topa, Wojciech Mann, Mateusz Damięcki, Piotr Ligienza, Katarzyna Zielińska, Anita Sokołowska.

 Poznajgwiazde.pl

fot.pras

Twórcy akcji pragną udowodnić, że nawet teraz da się organizować pomysłowe idee, które wesprą szczytny cel. Ba! Chcą wręcz przekuć w sukces sytuację związaną z tym, że wszyscy – chcąc, nie chcąc – jesteśmy zmuszeni do pozostania w swoich domach. Ponadto w dobie pandemii i rozmów online np. w wywiadach przeprowadzanych przez stacje telewizyjne nikogo nie zdziwi taka forma rozmowy, wręcz przeciwnie – to według organizatorów idealny czas na zorganizowanie takiej akcji. No i rozrywka dla licytujących w szczytnym celu.

Akcji przyświeca szczytny cel – całkowity dochód z licytacji na www.charytatywni.allegro.pl wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku pierwszej polskiej protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

Wszelkie szczegóły licytacji znajdują się na: https://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=38526841.

( Poznajgwiazde.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *