Backstreet Boys z pierwszym świątecznym albumem „A Very Backstreet Christmas”

Podziel się:

fot.mat.pras

Backstreet Boys, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, wydają dziś długo wyczekiwany świąteczny album „A Very Backstreet Christmas”

„Chcieliśmy nagrać świąteczny album od prawie 30 lat i ciężko ukryć nam ekscytację faktem, że w końcu to się wydarzy”, mówi Howie Dorough z zespołu.

A Very Backstreet Christmas” to pierwszy bożonarodzeniowy album Backstreet Boys. Na albumie znajdują się ponadczasowe świąteczne klasyki, takie jak „White Christmas”, „Silent Night” i „Have Yourself A Merry Little Christmas” oraz trzy zupełnie nowe, oryginalne piosenki świąteczne: „Christmas In New York”, „Together” i „Happy Days”. Niżej pełna lista utworów albumu. Do sprzedaży trafią również ekskluzywne formaty, w tym limitowana edycja na czerwonym winylu, dostępna w oficjalnym sklepie grupy tutaj.

Backstreet Boys już niedługo zagrają w Polsce w ramach światowej trasy DNA World Tour! Legendarny zespół odwiedzi Kraków już 29 października, by wystąpić na TAURON Arenie Kraków. Jako support zaprezentuje się KnowleDJ. Bilety oraz więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Zespół, w ślad za niezwykłymi przykładami solidarności okazywanej Ukrainie na całym świecie, przekaże część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju.

O BACKSTREET BOYS 

Od 29 lat Backstreet Boys dostarczają najlepszą muzykę popową, jaką mają do zaoferowania, co czyni ich jednym z najbardziej wpływowych zespołów pop. Z niezliczonymi #1, rekordowymi trasami, licznymi nagrodami i światową sprzedażą przekraczającą 130 milionów, BSB został uznany za najlepiej sprzedający się boysband w historii.

Na początku 2019 roku BSB wydało swój dziesiąty album studyjny „DNA” (RCA Records) nominowany do nagrody GRAMMY. Album zadebiutował na pierwszym miejscu Top 10 i zawiera przebój „Don’t Go Breaking My Heart”.

Ten cieszący się uznaniem krytyków i będący na szczycie list przebojów singiel został nominowany do nagrody GRAMMY „Pop Duo / Group Performance” 2019 i był pierwszym hitem BSB na liście Billboard Hot 100 od 10 lat. Po wydaniu, singiel trafił od razu na 1. miejsce na listach iTunes Top Songs i Global Charts, a także na listach przebojów w ponad 22 krajach.

W maju 2019 Backstreet Boys rozpoczęli „The DNA World Tour” – największą trasę koncertową grupy od 18 lat, dzięki światowemu sukcesowi ich nowego albumu numer 1. Podczas DNA World Tour grupa wyprzedała się na arenach w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej. Dzięki światowemu sukcesowi ich nowego albumu, w maju 2019 Backstreet Boys rozpoczęli „The DNA World Tour” – największą trasę koncertową od 18 lat. Podczas DNA World Tour grupa wyprzedała koncerty na arenach w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Album „A Very Backstreet Christmas” (BMG). Przedsprzedaż fizycznych formatów tutaj.

(źródło:dreammusic)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.