Consumer Electronics Show (CES) 2020 w Las Vegas. BMW i3 Urban Suite jedną z atrakcji

Podziel się:

fot.pras BMW

Na targach Consumer Electronics Show (CES) 2020 w Las Vegas odbywających się w dniach od 7 do 10 stycznia 2020 r. BMW Group zaprezentuje swoją wizję tego, jak w przyszłości wyglądać będzie mobilność.

Na targach Consumer Electronics Show (CES) 2020 w Las Vegas odbywających się w dniach od 7 do 10 stycznia 2020 r. BMW Group zaprezentuje swoją wizję tego, jak w przyszłości wyglądać będzie mobilność.

Mottem tegorocznej prezentacji BMW będzie #ChangeYourPerspective. Hasło wyraża przekonanie, że firma nie tylko rozumie potrzeby mobilności, ale też zna odpowiedź na nie.

Stoisko BMW Group na targach CAS będzie nie tylko przedstawiać i ilustrować tę nową perspektywę, ale także namacalnie i praktycznie przybliży ją zwiedzającym z całego świata.

fot.pras BMW

Atrakcja tegorocznych targów CES: BMW i3 Urban Suite.

BMW i3 jest od siedmiu lat wizytówką firmy w zakresie radości z elektrycznej jazdy, zrównoważonego rozwoju i łączności w ruchu miejskim. To właśnie te cechy sprawiły, że jest to najlepiej sprzedający się na świecie pojazd elektryczny w segmencie kompaktowych samochodów premium.

BMW i3 Urban Suite pokazywane na najbliższych targach CES w Las Vegas będzie okazją doświadczenia mobilności w całości dostosowanej do indywidualnych potrzeb pasażerów.

W tym celu standardowe BMW i3 zostało z wyjątkiem fotela kierowcy i deski rozdzielczej całkowicie przeprojektowane, tak aby wnętrze miało relaksującą atmosferę przypominającą butikowy hotel. Celem było stworzenie miejsca zapewniającego pasażerom dobre samopoczucie, miejsca, w którym chce się przebywać – aby odpocząć, cieszyć się rozrywką na pokładzie albo pracować w miłej atmosferze.

Zapewnia to m.in. duży, wygodny fotel z podnóżkiem, szybkie połączenie 5G z internetem, wyświetlacz rozkładany z podsufitki oraz osobista strefa dźwięku.

BMW i3 Urban Suite to także konsekwentne dążenie BMW Group do ekologicznej mobilności. Samochód jest również oparty na całościowej koncepcji odpowiedzialnego korzystania z zasobów obejmującej nie tylko napęd wolny od lokalnej emisji spalin, ale także dobór materiałów i procesów produkcyjnych. Zastosowano w nim materiały z recyklingu, certyfikowane drewno, skórę garbowaną liśćmi drzewa oliwnego i dywaniki z materiałów nadających się do recyklingu, które zgodnie z ideą gospodarki obiegu zamkniętego można włączyć w obieg surowców.

Na potrzeby targów CES flota konwencjonalnych BMW i3 została przebudowana w Monachium do wersji Urban Suite i wysłana do Las Vegas, gdzie porusza się w ruchu miejskim. Specjalna aplikacja pozwala w prosty sposób zamówić jedno z BMW i3 Urban Suite, które zawiezie zamawiającego do wybranego celu.

W trakcie jazdy można bezpośrednio doświadczyć innowacyjnej i zrównoważonej koncepcji mobilności, co w imponujący sposób dowodzi również, że wielkość pojazdu nie ma znaczenia dla luksusowego przemieszczania się w przyszłości.

BMW i3 Urban Suite to tylko jedna z atrakcji programu BMW Group na CES 2020 w Las Vegas. Więcej informacji na temat wszystkich punktów programu dostępnych będzie w dniu rozpoczęcia targów 7 stycznia 2020 r.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.