Doda gwiazdą nowego show Polsacie. Co Artystka pokaże tym razem?

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Jesienią Polsat pokaże nowy reality show z udziałem Dody. Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące podczas których będzie się ona przygotowywała do serii wielkich koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę, przyjaciół, partnera, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. „Doda. Dream Show” będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków.

Zdjęcia do show ruszą jeszcze w czerwcu i potrwają do września. Zwieńczeniem produkcji będzie seria ekskluzywnych koncertów, na które bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży. Zdjęcia z udziałem Dody i osób z jej otoczenia będą realizowane miedzy innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się koncert. Zobaczymy jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i… jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Na kogo może liczyć gdy nie wszystko idzie tak, jak powinno? Jak udaje jej się łączyć miłość z pracą, której poświęca większość czasu?

Doda. Dream Show .Doda, jakiej nie znacie! Praca i życie prywatne gwiazdy w nowym programie Polsatu.

 “Doda. Dream Show” to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu. Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje  istotnym elementem show”, mówi Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu.

W trakcie programu Doda będzie komunikować się z fanami oraz jej obserwatorami i „radzić się” ich w sprawach związanych z organizacją show. Osoby zaangażowane będą mogły w konkursach wygrać między innymi bilety na koncerty.

Za pomysł i produkcję show odpowiada Polsat i Rochstar. Reżyserem formatu jest Michał Majak, który razem z Pascalem Litwinem pracował przy programie „Doda. 12 kroków do miłości”. Show cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.