Doładuj konto w aplikacji Play24 z Google Pay i odbierz bonus od Play

Podziel się:

fot.Pixabay

Najnowsza wersja aplikacji Play24 niesie za sobą szereg korzyści i niespodzianek dla użytkowników. Operator Play przy współpracy z Google Pay przygotował prostą promocję, dzięki której można w łatwy sposób zyskać 50% kwoty doładowania przy zasileniu do 40 PLN, lub dodatkowe 20 PLN przy doładowaniach powyżej tej kwoty. Wystarczy zalogować się w aplikacji Play24 i doładować po raz pierwszy konto metodą Google Pay.

Play24 to aplikacja mobilna ułatwiająca życie już ponad 4,4 milionom użytkowników. Jest bezpieczna, wygodna, prosta w obsłudze i daje szybki oraz bezpośredni dostęp do tego, czego w danym momencie potrzebujemy. Dodatkową korzyścią użytkowania aplikacji są różnego rodzaju promocje, przygotowywane z myślą o jej użytkownikach. Tym razem operator oferuje dodatkowo bonus przy pierwszym doładowaniu konta metodą Google Pay.
Mechanizm promocji jest bardzo prosty i intuicyjny – należy pobrać lub uruchomić posiadaną już aplikację Play24, wybrać opcję “Doładuj”, wprowadzić pożądaną kwotę zasilenia konta, a następnie wskazać metodę płatności Google Pay. Po przejściu powyższych kroków, operator przyznaje jeden z bonusów: 50% wartości doładowania przy kwocie od 5 do 40 zł lub 20 zł przy doładowaniu powyżej 40 zł.
fot.pras
(wec24.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.