Edyta Górniak, Bajm, Perfect i najlepsi polskiej estrady zawładną sylwestrową nocą TVN!

Podziel się:

fot.TVN

Już 31 grudnia w centrum stolicy – na pl. Bankowym – odbędzie się Sylwester TVN. Pięciogodzinną zabawę do białego rana zapewnią najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Edyta Górniak, Bajm, Perfect i wielu innych! Wykonają największe polskie i światowe przeboje!

Już po raz piąty telewizja TVN i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy łączą siły, aby zapewnić moc sylwestrowych wrażeń nie tylko mieszkańcom stolicy, ale też widzom przed telewizorami. Na wszystkich czeka pięć godzin wielobarwnego, dynamicznego i bogatego w spektakularne efekty specjalne oraz najnowsze technologie widowiska.
Najjaśniejszym punktem przełomowej nocy będą oczywiście występy gwiazd. Na sylwestrowej scenie TVN w tym roku zagrają: Sylwia GrzeszczakBajmEdyta Górniak,PerfectNatalia SzroederKombiiGrzegorz HyżyBlue CafePatrycja MarkowskaPectusSławek UniatowskiReni JusisEwelina LisowskaAnia KarwanLiberBaranovski oraz Aleksandra Gintrowska.
Plejada artystów wykona swoje największe przeboje oraz światowe hity, które królowały w rozgłośniach radiowych w ostatnich dekadach. Oprócz nich na sylwestrowej scenie pokaz swoich umiejętności dadzą także tancerze Egurrola Dance Studio.
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.