Enea IRONMAN 5150 Warsaw wyścig triathlonowy pod dachem!

Podziel się:

fot. (pras)

16 lutego odbędzie się w Warszawie sprinterski wyścig triathlonowy pod dachem!

Uczestnicy do pokonania będą mieli 600 metrów pływania, 15 kilometrów na rowerach i na zakończenie 3 kilometry biegu. W 2019 roku impreza odbędzie się na obiektach AWF w Warszawie. Zapisy do zawodów ruszają 10 grudnia o godzinie 14:00.

Indoor Triathlon presented by Enea IRONMAN 5150 Warsaw to oferta dla wszystkich triathlonistów, którzy chcą sprawdzić swoją formę i pościgać się, gdy rywalizacja na świeżym powietrzu jest niemożliwa.

Organizujemy te zawody, bo chcemy w ten sposób pomóc triathlonistom w przetrwaniu zimy i wesprzeć ich przygotowania do sezonu letniego i startu w zawodach Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Czwarta edycja imprezy jest zaplanowana na weekend 15-16 czerwca 2019 roku – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution.

Organizatorzy przygotowali dla chętnych 120 miejsc. Uczestnicy, podzieleni na fale startowe, będą mieli do pokonania 600 metrów pływania na 25-metrowym basenie. Następnie na rozstawionych na hali lekkoatletycznej rowerach magnetycznych przejadą dystans 15 kilometrów. Na koniec czekają ich 3 kilometry biegu na 200-metrowej tartanowej bieżni. Limit czasu na ukończenie całego dystansu wynosi 70 minut. Ceny pakietów startowych zaczynają się od 80 złotych.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.