Ferie w Dubaju? Emirates zwiększają liczbę lotów na trasie Warszawa-Dubaj w okresie ferii zimowych

Podziel się:

fot.Emirates

Linie Emirates zwiększą liczbę lotów na trasie Warszawa-Dubaj w dniach od 23 stycznia do 9 lutego 2020 r.* w odpowiedzi na wyższe zapotrzebowanie pasażerów w czasie ferii zimowych.

Dodatkowy rejs uzupełni dotychczasowe codzienne połączenie i będzie realizowany w czwartki, piątki, soboty i niedziele – oferując łącznie 11 lotów tygodniowo do Dubaju i z powrotem. Dzięki temu pasażerowie zyskają większą elastyczność i wybór przy planowaniu ferii zimowych.

Rejs linii Emirates nr EK 2558 z Warszawy zaplanowano na 21.35 z lądowaniem w Dubaju o 6.15 czasu lokalnego następnego dnia.* Lot powrotny nr EK 2557 z Dubaju zaplanowano na 15.00 z lądowaniem w Warszawie o 18.15 czasu lokalnego. Dodatkowe połączenie będzie realizowane przez Boeinga 777-300ER w trzyklasowej konfiguracji, który oferuje 8 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 304 szerokie fotele w klasie ekonomicznej.

– Polska to dla nas bardzo ważny rynek, na którym cały czas obserwujemy wysokie zapotrzebowanie na loty, zwłaszcza w szczycie sezonu. Linie Emirates zamierzają w dalszym ciągu oferować niezrównaną jakość podróży, a większa liczba lotów w okresie zimowym zapewni naszym klientom jeszcze większy wybór, elastyczność i wygodę przy planowaniu wyjazdu do Dubaju i innych kierunków – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę.

Linie Emirates otworzyły połączenie do Polski w 2013 roku. Przewoźnik wykonuje loty na trasie Warszawa-Dubaj raz dziennie, stwarzając nowe możliwości dla handlu i turystyki zarówno w Polsce, Dubaju, jak i na wielu światowych rynkach należących do bogatej siatki połączeń Emirates. Od inauguracyjnego rejsu linie Emirates przewiozły na trasie ponad 1,3 mln pasażerów, a Emirates SkyCargo przetransportowało przeszło 46 mln ton ładunku, w tym przede wszystkim takie towary jak artykuły odzieżowe i elektroniczne, sprzęt medyczny i leki.  Rozbudowana siatka połączeń Emirates umożliwia pasażerom podróż do ponad 150 kierunków w 85 krajach z wygodną przesiadką w Dubaju.

Odkryj Dubaj

Pasażerowie podróżujący do Dubaju lub przez Dubaj w nadchodzące ferie zimowe mogą liczyć na bogatą ofertę atrakcji w mieście, m.in. plaże publiczne z wszelkimi udogodnieniami, hotele dla rodzin z dziećmi i najlepsze na świecie centra handlowe. Słynący ze słonecznej pogody przez cały rok Dubaj szczególnie warto odwiedzić tej zimy.  Na zwiedzających czekają tu pełne atrakcji parki rozrywki, wycieczki na pustynię i rozmaite spektakle. W mieście znajduje się najwyższy budynek na świecie – Burj Khalifa, a starówkę wypełniają tradycyjne stragany z przyprawami i złotem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *