„365 dni” w kinach zobaczyło 1,25 miliona osób, widzowie zachwyceni !

Podziel się:

fot.pras

„365 dni” w ciągu niecałych dwóch tygodni w kinach zobaczyło ponad 1,25 miliona widzów. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kolejny weekend z rzędu królował na ekranach i rodzimym box office.  

Zainteresowanie burzliwym romansem Laury Biel i Massima Torricellego ciągle rośnie, a ogromna frekwencja w kinach tylko to potwierdza. Po niecałych dwóch tygodniach wyświetlania (7.02-18.02) „365 dni” obejrzało ponad 1,25 miliona osób. To najszybciej osiągnięta milionowa widownia w 2020 roku. Zachwyceni fani nie szczędzą pochwał twórcom filmu i chętnie dzielą się swoimi opiniami w mediach społecznościowych:

– Muzyka do filmu świetnie dopasowana, gra aktorska Laury, Massimo i Olo – WOW! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sceny erotyczne na wysokim poziomie – widać duże zaangażowanie aktorów, nic nie było wymuszone, udawane, bardzo naturalne! Świetna robota! Nie powiedziałabym, że to polski film – pisze jedna z fanek.

– Jestem w szoku… Chyba podobał mi się bardziej od książki… Wszystko jakoś tak naturalnie z siebie wychodziło… Massimo taki bardziej czarujący, opiekuńczy… A sceny erotyczne mocne, ale wysmakowane – dodaje kolejna.

W premierowy weekend „365 dni” przyciągnęło do kin prawie 454 tysiące widzów, czyniąc z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. I choć film wyświetlany jest na ponad 500 ekranach, to w dniu zakochanych ciężko było zdobyć bilet na seans, gdyż znaczna ich część rozeszła się jeszcze w przedsprzedaży.

Walentynki pełne miłości – zobacz klip do filmu „365 dni”

W filmie „365 dni” występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica. Film pojawił się w kinach niecałe dwa tygodnie temu.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *