Goczałkowice Zdrój : Nowa akademia piłkarska Łukasza Piszczka ,trwają poszukiwania trenerów !

Podziel się:

fot. UG Goczałkowice

Latem przyszłego roku powstanie  Akademia piłkarska  BVB im. Łukasza Piszczka, jak informuje Urząd Gminy w Goczałkowicach – Zdroju. Aktualnie tewają poszukiwania trenerów, którzy zajmą się szkoleniem dzieci i młodzieży w Akademi BVB im. Łukasza Piszczka.

Dzieci i młodzież, dzięki zaangażowaniu Borussi Dortmund i Fundacji Akademia Łukasza Piszczka będą mogły doświadczyć w Goczałkowicach-Zdrój zbilansowanego i wszechstronnego rozwoju. To wszystko chcemy zrealizować przede wszystkim dzięki trenerom, którym chcemy przybliżyć i zaszczepić w nich naszą koncepcję szkolenia opartą na rozwoju i wychowaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane trenerki i trenerów do współpracy w Akademi BVB im. Łukasza Piszczka i jej wspólnego rozwoju, który będzie odzwierciedleniem naszego wielkiego zaangażowania i pasji.

Wymagania jakie musi posiadać trener aplikujący do Akademii to posiadanie minimalnej licencji UEFA B ,predyspozycje do pracy z dziećmi i młodzieżą,dążenie do ciągłego rozwoju, samodyscyplina w realizacji celów.

Kandydaci którzy spełnią kryteria mogą liczyć na  umowa o pracę na pełen etat , atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki za jakie bedą odpowiadać trenerzy to profesjonalne przygotowywanie i opracowywanie jednostek treningowych, prowadzenie drużyny w rozgrywkach ligowych, realizacja projektów Akademi, wyznaczanie standardów w rozwoju.

Aby zgłosić swoją kandydaturę można bezpośrednio skontaktować się z Akademią Łukasza Piszczka  praca@fundacja-alp.pl

 

(UG.Goczałkowice )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.