HRVY wraca z nowym letnim utworem !

Podziel się:

fot.mat.pras

Jeden z najbardziej utalentowanych popowych artystów w Wielkiej Brytanii – HRVY, wydaje właśnie swój nowy singel! „I Wish I Could Hate You” to solidna porcja tanecznego popu w stylu The Weeknd. Gwarantowany przebój i idealny utwór na lato!

– “I Wish I Could Hate You” jest pierwszą piosenką, jaką kiedykolwiek wydałem, którą napisałem zupełnie sam – opowiada HRVY. – To trochę stresujące, ale także niezwykle ekscytujące, móc zobaczyć reakcję moich fanów. To przyjemnie letni utwór, z chwytliwym refrenem i trochę bardziej indie popowym klimatem niż moje ostatnie wydawnictwa” – dodaje. Posłuchaj „I Wish I Could Hate You” TUTAJ

W 2021 roku ukazał się jego potężny popowy singiel „Runaway With It”, a oprócz grania na otwarciu NTA Awards i burzliwej trasy po Wielkiej Brytanii, HRVY wydał w tym roku swoją nową EP„Views From The 23rd Floor” – która zaprezentowała nam mglisty elektro-popowy hit „Talking To The Stars” oraz „Golden Hour”. Na EPce HRVY wkroczył w bardziej dojrzałe brzmienie, a nowy utwór „I Wish I Could Hate You” kontynuuje tę trajektorię HRVYa.

Na początku tego roku HRVY współpracował z nominowanym do nagrody Grammy artystą i producentem, Stevem Aoki przy ich letnim i tanecznym „Save Me”. Piosenka znajduje się obecnie w pierwszej dziesiątce hitów w amerykańskim radiu. Utwór został wydany po EPce „Views From The 23rd Floor”, która do tej pory zgromadziła ponad 50 milionów streamów.

W wieku zaledwie 23 lat, HRVY może się pochwalić milionowymi zasięgami na całym świecie, około miliardem streamów na Spotify i szeregiem wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej, Azji i Australii.

HRVY pojawił się niedawno w programie The One Show, aby promować Sport Relief All Star Games. W ramach wydarzenia artysta będzie częścią dwóch drużyn tenisa stołowego złożonych z ludzi świata sportu i rozrywki, które zmierzą się w NEC Arena, aby zbierać pieniądze na cele charytatywne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.