Huawei wystartował ze specjalną ofertą na walentynki !

Podziel się:

fot.Huawei

Huawei wystartował z atrakcyjną ofertą z okazji nadchodzących Walentynek. Każdy, kto kupi jeden z objętych promocją produktów marki, otrzyma inny produkt w zestawie. W ofercie można znaleźć między innymi jeden z najlepszych na rynku smartfonów fotograficznych – Huawei P30 Pro – w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 3. Inna atrakcyjna opcja to smartwatch Huawei Watch GT 2 w zestawie ze słuchawkami FreeLace. Promocja potrwa do 16 lutego lub do wyczerpania zapasów.

 Walentynkowa oferta Huawei jest skierowana do osób, które poszukują prezentu dla bliskiej osoby. Oferta obejmuje między innymi bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3 z aktywną redukcją szumów, które otrzymały wiele prestiżowych nagród, w tym uznanie ekspertów z Android Authority. Docenili oni przede wszystkim ich długi czas działania, czystość dźwięku i innowacyjne funkcje, jak na przykład bezprzewodowe ładowanie zwrotne. W walentynkowej promocji wraz ze słuchawkami nabywca otrzyma w zestawie również słuchawki – bezprzewodowe FreeBuds Lite.

Walentynkowa promocja Huawei

W walentynkowej promocji dostępne są również najnowsze smartfony marki, w tym Huawei nova 5T w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3 czy Huawei P smart Pro w zestawie z opaską Huawei Band 3 Pro. W ofercie jest także ultrasmukły i wydajny ultrabook Huawei MateBook X Pro w zestawie z tabletem Huawei MediaPad T5 10” 32 GB Wi-Fi.

Pełna lista produktów objętych walentynkową ofertą:

– bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3 w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds Lite;

– smartwatche z serii Watch GT 2 w zestawie ze słuchawkami FreeLace;

– flagowe smartfony z serii P30 – P30 Pro i P30 – oraz smartfon nova 5T w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 3;

– smartfony Huawei P30 Lite i Huawei P smart Pro w zestawie z opaską sportową Huawei Band 3 Pro;

– smartfony Huawei P smart Z i P smart 2019 w zestawie z opaską sportową Huawei Band 4;

– tablety Huawei MediaPad T3 10” 32 GB LTE i Huawei MediaPad T3 10” 32 GB Wi-Fi w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeLace;

– ultrabook Huawei MateBook X Pro w zestawie z tabletem Huawei MediaPad T5 10” 32 GB Wi-Fi.

 

Produkty w walentynkowej ofercie dostępne są w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Szczegóły oferty dostępne są w poszczególnych partnerów akcji i na stronie internetowej.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *