Kamil Bednarek wyda płytę półfinalisty „The Voice of Poland”

Podziel się:

fot.Oskar Dabrowski

Kilka dni temu premierę miał singiel „Kompas” Bartka Deryło, w którym wystąpił Kamil Bednarek. To nie koniec współpracy muzyków. Bednarek pomoże wydać debiutancką płytę półfinalisty dziesiątej edycji „The Voice of Poland”. 

Kamil Bednarek i Bartek Deryło poznali się na planie muzycznego show TVP2. Bartek trafił wówczas do drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Po zakończeniu programu młodemu wokaliście udało się namówić do współpracy Kamila Bednarka. 

Podczas kilku spotkań z Kamilem w kuluarach programu The Voice of Poland, doszliśmy do wniosku, że wspólna muzyczna kolaboracja mogłaby w ciekawy sposób połączyć dwa bardzo emocjonalne muzyczne światy. Owocem początkowych rozmów i późniejszej pracy w studio jest utwór „Kompas”, którego można słuchać od kilku dni – mówi Bartek Deryło.


Bartek to młody pełen pasji i wdzięczności dla muzyki artysta, który urzekł mnie swoją energią i pełnym charyzmy głosem w programie „The Voice of Poland”. Tam właśnie po kilku rozmowach wpadliśmy na pomysł, by połączyć siły i zaśpiewać coś razem. Po kilku miesiącach tak właśnie się stało. Światło dzienne ujrzał nasz wspólny singiel „Kompas”. Nie dajcie się zwieść niepewności, ufajcie intuicji, słuchajcie wewnętrznego głosu – mówi Kamil Bednarek.

Wspólny singiel obrazuje klip, którego reżyserią zajęła się Maria Jeleniewska, jedna z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce. Efekty możecie zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=FmFUYDUkkpw

Wspólny utwór półfinalisty i byłego trenera „The Voice of Poland” to dopiero początek współpracy. W jednym z ostatnich wywiadów Kamil Bednarek wyznał, że pomoże Bartkowi w rozwoju muzycznej kariery. 

Czystą przyjemnością jest pracować z młodym pokoleniem i pomagać na tyle na ile mogę. Mam swoją wytwórnię więc pomogę Bartkowi wydać płytę jesienią. Bądźcie czujni, bo będzie naprawdę fajny materiał – zapowiedział Bednarek, który od kilku lat jest współwłaścicielem Space Records. 

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.