Liga Mistrzów.Co za wyczyn Roberta Lewandowskiego ! W niespełna 15 minut cztery gole, fani w Belgradzie zachwyceni !

Kolejne spotkania fazy  grupowej  Ligi Mistrzów we wtorek przyniosły sporo emocji. Robert Lewandowski urządził sobie festiwal bramek jego Bayern Monachium rozgromił Crvenę Zvezda w Belgradzie 0-6 a ,,Lewy,, zdobył 4 gole w 14 minuta to przejdzie do historii.

Robert Lewandowski nie trafił tylko ostatnim meczu Bundesligi z Fortuną Dusseldorf , jest w znakomitej formie co potwierdził w meczu w Belgradzie. Robert trafiał czterokrotnie i to w 14 minut ! Są to najszybciej strzelone bramki w historii Ligi Mistrzów, dołączył również do Lionela Messiego jako zdobywca minimum czterech goli w dwóch spotkaniach Champions League.

Lewandowski jest liderem strzelców z dziesięcioma trafieniami.