Liga Mistrzów w Warszawie. Real Madryt zmierzy się z Szachtarem Donieck na Łazienkowskiej !

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Liga Mistrzów zawita do Warszawy. Real Madryt, RB Lipsk i Celtic Glasgow będą rywalami Szachtara Donieck w fazie grupowej Ligi Mistrzów.Mecze będą rozgrywane na stadionie Legii Warszawa.

Za nami losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów, niestety nie zobaczymy w niej już szósty raz z rzędu polskiej drużyny. Kibice którym uda się zakupić bilety będą mieli nie lada okazję zobaczyć mecze Ligi Mistrzów w Warszawie. Na stadionie Legii Warszawa przy Łazienkowskiej zobaczymy obrońcę tytułu Real Madryt z czołówką światowych gwiazd , Królewscy zmierzą się z Szachtarem Donieck który ze względów militarnych nie może występować na swoim stadionie.

Szachtar Donieck konfrontował się z Realem Madryt już dwukrotnie w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów prezentując się bardzo dobrze, w sezonie 2020/21 Ukraińcy wygrali u siebie 2-0 , a na wyjeździe ulegli Królewskim tylko 3-2.

Mecze będą rozgrywane w dniach 6-7 września, 13-14 września, 4-5 października, 11-12 października , 25-26 października, oraz 1-2 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.