Linie lotnicze Emirates z trzema nagrodami w branży.

Podziel się:

fot.Emirates

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie ,Linie Emirates największe na świecie międzynarodowe linie lotnicze, zdobyły trzy najlepsze nagrody w branży za zmieniające grę pakiety prywatne pierwszej klasy i system rozrywki w locie “lód”, oprócz tego, że zostały nazwane “Najlepszymi Long Haul Airline – Bliski Wschód i Afryka “. Linie lotnicze zdobyły prestiżowe wyróżnienia w konkursie Future Travel Experience (FTE) Asia Awards 2018, który odbył się  w Singapurze oraz w konkursie AirlineRatings.com Airline Excellence Awards 2019.

Podczas nagród FTE Asia Awards innowacyjne i całkowicie zamknięte apartamenty pierwszej klasy Emirates zwieńczyły doświadczenia lotnicze wśród zachodnioazjatyckich linii lotniczych, aby zdobyć nagrodę “Najlepsza Inicjatywa Obsługi Klienta” w kategorii “Up in the Air”. Nagroda w tej kategorii świętuje wybitne inicjatywy linii lotniczych, które miały najbardziej pozytywny wpływ na doświadczenie pasażerów w czasie lotu. Najnowsza platforma wyboru miejsc w wirtualnej rzeczywistości Emirates została również nominowana do nagrody “Najlepsza inicjatywa dla klientów” w kategorii “W terenie”, która uwzględnia inicjatywy podnoszące poziom komfortu pasażerów w terenie.

Firma Emirates została uznana przez AirlineRatings.com za najlepszą linię lotniczą na Bliskim Wschodzie i Afryce, a system rozrywkowy “ice”, kontynuując swoją globalną, wielokrotnie nagradzaną passę, zdobywając nagrodę “Best Inflight Entertainment” po raz trzeci z rzędu. jedyna na świecie witryna poświęcona bezpieczeństwu i ocenie produktów. Emirates pojawiły się również jako jedna z dziesięciu najlepszych linii lotniczych w 2019 roku przez AirlineRatings.com w połączeniu z nagrodami Airline Excellence Awards. Aby zostać wymienionym w pierwszej dziesiątce, linie lotnicze muszą osiągnąć siedmiogwiazdkowy rating bezpieczeństwa i wykazać się przywództwem w dziedzinie innowacji dla wygody pasażerów.

Linia lotnicza od lat jest branżowym wzorcem innowacji w kabinie i dominuje w dalekich podróżach, oferując klientom na sześciu kontynentach niezrównane wrażenia z podróży. W ubiegłym roku linia lotnicza wprowadziła ulepszenia do produktów na samolotach Boeing 777 i A380 – zaprezentowała ulepszony A380 Onboard Lounge, zmieniające grę Boeinga 777-300ER w pierwszej klasie prywatne apartamenty i nową kabinę klasy Business Class oraz konfigurację na swoim samolocie Boeing 777-200LR.

Emirates jest pierwszą firmą w branży, która wprowadziła w pełni zamknięte prywatne apartamenty pierwszej klasy, co jest częścią wielomilionowej aktualizacji linii lotniczej. Z przesuwanymi drzwiami od podłogi do sufitu i eleganckimi elementami wzorniczymi inspirowanymi klasą Mercedes-Benz S, apartamenty Emirates Boeing 777 zapewniają luksus i prywatność na wyższy poziom. Te przestronne, w pełni zamknięte prywatne apartamenty są rozmieszczone w konfiguracji 1-1-1, oferując do 40 stóp kwadratowych osobistej przestrzeni każdy.

Emirates był pionierem w dziedzinie systemów rozrywki w zakresie rozrywki, a uznanie przez AirlineRatings.com potwierdza jego pozycję jako najlepszego w swojej klasie produktu. Cieszący się uznaniem system “ice”, który konsekwentnie zyskał uznanie w branży, jest także 14-krotnym zwycięzcą prestiżowej nagrody Skytrax World Airline Awards 2018. Posiada ponad 3500 kanałów i niedawno osiągnął nowy kamień milowy, oferując ponad 1000 filmów – więcej niż jakakolwiek inna linia lotnicza.

Firma Emirates nieustannie inwestuje w modernizację swoich systemów rozrywkowych i jako pierwsza linia lotnicza na świecie oferuje ekrany telewizorów na wszystkich klasach w 1992 roku. Dziś Emirates oferuje największe w branży ekrany na siedząco we wszystkich klasach do 13,3 cali. szeroki w klasie ekonomicznej, 23 cale szerokości w klasie biznes i 32 cale w klasie pierwszej. Doświadczenia z oglądania w klasie pierwszej zostały ostatnio ulepszone dzięki słuchawkom Bowers & Wilkins Active Noise Cancelling E1 stworzonym specjalnie dla Emirates.

Na miejscu Emirates jest także pierwszą linią lotniczą, która wprowadza na rynek platformę wirtualnej wirtualnej rzeczywistości wirtualnej, wprowadzając na rynek modele siedzeń 3D na emirates.com. Model siedzenia 3D to silnik wizualizacji wyświetlający wciągający, 360-stopniowy widok wnętrza samolotu Emirates A380 i Emirates Boeing 777, oferujący klientom możliwość poznania swoich miejsc, przestronnej kabiny i produktu pokładowego Emirates przed podróżą. .

FTE Asia Awards, które jest częścią FTE Asia EXPO 2018, koncentruje się na uznaniu doskonałości w zakresie obsługi klienta i nagradzaniu najbardziej zorientowanych na klienta inicjatyw na lądzie i w locie z ostatnich 12 miesięcy. The AirlineRatings.com Airline Excellence Awards jest oceniany przez siedmiu redaktorów z ponad 200-letnim doświadczeniem w branży. Łączy on główne audyty bezpieczeństwa i rządowe, z 12 kluczowymi kryteriami, które obejmują: wiek floty, rentowność przeglądów pasażerskich, ocenę inwestycji, ofertę produktów i relacje z pracownikami.

 

(org.)

                                                                                                                                                                               

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.