Liverpool, zwycięzcą Mistrzostw Świata FIFA Club Qatar 2019

Podziel się:

fot.pras

Qatar Airways składa gratulacje Liverpoolowi, który został klubowym Mistrzem Świata po zwycięstwie 1 : 0 nad Flamengo na finale FIFA Club World Qatar 2019 TM w Doha w sobotę. 

To było ekscytujące 90 minut pełne dramatu na stadionie Khalifa International. Mecz zakończył się dogrywką, zwycięską bramkę dla Liverpoolu zdobył Roberto Firmino.

Dyrektor generalny Qatar Airways Group, jego ekscelencja, Pan Akbar Al Baker, powiedział: „Chciałbym pogratulować Liverpoolowi, że został koronowany na Mistrzostwa Świata FIFA Club Qatar 2019 TM . Chciałbym również pochwalić zespół CF Flamengo i ich pełnych pasji podróżujących kibiców za to, że finał był tak niezapomnianą okazją. W ciągu ostatnich dziesięciu dni cieszyliśmy się światowej klasy piłką nożną, pełnymi stadionów i kolorowymi, animowanymi kibicami piłki nożnej. Jako narodowy przewoźnik stanu Katar z przyjemnością przywieźliśmy tysiące fanów piłki nożnej z całego świata, aby oglądać najlepsze kluby na świecie. Katar po raz kolejny będzie sceną do Mistrzostw Świata FIFA Club World TM w 2020 roku i teraz z niecierpliwością czekamy na rok 2022, kiedy Mistrzostwa Świata FIFA Qatar 2022 TM odbędzie się w naszym kraju ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.