Losowanie Mistrzostw Świata Kobiet w piłce nożnej France 2019 , Qatar Airways Oficjalnym Partnerem i Oficjalną Linią Lotniczą FIFA do 2022 roku

Podziel się:

fot.pras

DOHA, Katar – Qatar Airways z przyjemnością uczestniczył w ekscytującym losowaniu Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2019, które odbyły się w sobotę 8 grudnia w La Seine Musicale, Boulogne-Billancourt (Hauts-de-Seine) w Paryżu. Losowanie określiło grupy, w których 24 wykwalifikowane drużyny zagrają podczas Mistrzostw Świata Kobiet France 2019 ™.

Turniej FIFA Women’s World Cup 2019 ™ będzie oglądany przez wielu fanów piłki nożnej na całym świecie, ponieważ najlepsze zespoły rywalizują między 7 czerwca a 7 lipca 2019 r. W dziewięciu francuskich miastach-gospodarzach: Grenoble, Le Havre, Lyon, Montpellier, Nice, Paris, Reims , Rennes i Valenciennes.

Dyrektor generalny Qatar Airways Group, jego ekscelencja, pan Akbar Al Baker, powiedział: “Cieszymy się, że możemy podzielić się tą podróżą z drużynami futbolowymi i oddanymi fanami z każdego kraju uczestniczącego w Mistrzostwach Świata Kobiet Francji 2019 ™, ponieważ ich sprzęt na turniej w przyszłym lato. Jako Oficjalna Linia Lotnicza FIFA, Qatar Airways oczekuje na fanów piłki nożnej z całego świata meczów we Francji.

“Sport jest kluczowym filarem długofalowej wizji stanu Kataru, a jako krajowy przewoźnik Kataru, przyjmujemy z zadowoleniem możliwość zgromadzenia ludzi na ten ekscytujący turniej latem przyszłego roku”

 
Qatar Airways, wiceprezes ds. Marketingu i komunikacji korporacyjnej, Salam Al Shawa, dodała: “Qatar Airways z dumą kontynuuje swoją podróż w zakresie wspierania turniejów FIFA i jesteśmy szczególnie podekscytowani faktem bycia częścią nadchodzącego Pucharu Świata Kobiet 2019 ™. Konkurs jest jednym z największych globalnych wydarzeń w sportach kobiecych i oczekuje się, że miliony ludzi na całym świecie dostroją się i zobaczą te niesamowite kobiety w akcji. ”

W maju 2017 r. Qatar Airways ogłosiła przełomową umowę sponsorską z FIFA, w której nagrodzone linie lotnicze stały się oficjalnym partnerem i oficjalną linią lotniczą FIFA do 2022 r. Partnerstwo, jeden z największych sportowych sponsorów na świecie, zapewni Qatar Airways rozległe prawa marketingowe i wizerunkowe na Mistrzostwach Świata FIFA 2025 Qatar ™. Porozumienie przewiduje również, że Qatar Airways zostanie oficjalnym partnerem lotniczym 2019 edycji Mistrzostw Świata w FIFA, Mistrzostw Świata FIFA U-20, Mistrzostw Świata FIFA U-17, Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA oraz Pucharu Świata w FIFA .

Współpraca linii lotniczej z FIFA opiera się na istniejącej strategii sponsorskiej z najlepszymi klubami sportowymi na całym świecie. Firma Qatar Airways niedawno ujawniła wieloletnie umowy sponsorskie z kilkoma podmiotami sportowymi, które obejmują oficjalną linię sponsorowanych przez CONMEBOL profesjonalnych zawodów piłkarskich w Ameryce Południowej przez następne 4,5 roku, w tym Copa CONMEBOL Libertadores, Copa CONMEBOL Sudamericana i CONMEBOL Recopa.

FIFA Women’s World Cup France 2019™ match schedule

Group A Group B Group C Group D Group E Group F
France Germany Australia England Canada USA
Korea Rep. China PR Italy Scotland Cameroon Thailand
Norway Spain Brazil Argentina New Zealand Chile
Nigeria South Africa Jamaica Japan Netherlands Sweden
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.