Louis Tomlinson powraca z nowym singlem

Podziel się:

fot.mat.pras

Louis Tomlinson, ex-wokalista One Direction, triumfalnie powraca z pierwszym singlem „Bigger Than Me”, pochodzącym z jego nadchodzącego drugiego albumu „Faith In The Future”, który ukaże się już 11 listopada 2022 roku.

Płyta jest pierwszym materiałem Louisa od czasu wydania debiutanckiego i sprzedanego w milionach egzemplarzy solowego albumu „Walls” w 2020 roku. Napisana przez Louisa, Roba Harveya i Reda Triangle’a, a wyprodukowana przez Mike’a Crosseya (The 1975 i Wolf Alice), piosenka „Bigger Than Me” to pełen pasji popowy utwór z hucznym i emocjonalnym refrenem.

„To był mój pierwszy moment ekscytacji przy tworzenia tej płyty, wtedy też poczułem, że jesteśmy na dobrej drodze do uhonorowania tych wszystkich wspólnych koncertowych chwil” – mówi Louis.

„Zawsze starałem się być normalną i skromną osobą. Ale nie da się ukryć, że wynikiem miejsca w którym jestem jest też pewna odpowiedzialność. Robiąc te wszystkie koncerty zdałem sobie sprawę, co to znaczy dla moich fanów i jak wszystko, co robię, jest po prostu… większe ode mnie” – dodaje.

„Bigger Than Me” pochodzi z nadchodzącego albumu „Faith In The Future”, który został ogłoszony w tym tygodniu. Przedsprzedaż albumu tutaj.

Przy nadchodzącym albumie Louis Tomlinson współpracował ze znanymi nazwiskami, takimi jak Rob Harvey, Dan Grech (The Killers, The Vaccines, Halsey), Nico Rebscher (Alice Merton), Joe Cross (Courteeners) i frontmanem zespołu Hurts Theo Hutchcraftem. Podczas pracy nad albumem Louis miał jeden cel: stworzyć kolekcję piosenek dobrze wpasowujących się w klimat jego koncertów i jednocześnie – składającym im hołd.

W 2021 roku Louis został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za pobicie rekordu w liczbie najczęściej transmitowanego koncertu solowego artysty męskiego. Louis był gospodarzem jednego z największych koncertów na żywo w 2020 roku, sprzedając ponad 160 000 biletów w ponad 110 krajach, zbierając fundusze dla kilku ważnych organizacji charytatywnych i ekip koncertowych dotkniętych pandemią.
Obecnie koncertuje po świecie ze swoją ogromną (i w większości wyprzedaną) trasą World Tour, która do tej pory odwiedziła Wielką Brytanię, Europę – w tym dwie wyprzedane sale w Warszawie i Poznaniu(!), USA i Amerykę Południową.

Poprzednie koncerty w ramach trasy to chociażby 19 wyprzedanych koncertów w Ameryce Łacińskiej, wyprzedany wieczór na londyńskiej Wembley Arena i bardzo emocjonalny koncert „powrotny” w The Dome w Doncaster, rodzinnym mieście Louisa. Trasa odwiedziła ostatnio Azję i Australię, gdzie odbyło się 9 (również w pełni wyprzedanych) koncertów. W sumie trasa sprzedała 500 000 biletów na całym świecie i zakończy się w najbliższą sobotę (wyprzedanym) koncertem na stadionie w Ippodromo Snai San Siro w Mediolanie.

Sprzedający się w milionach egzemplarzy debiutancki solowy album Louisa „Walls” trafił do TOP 4 w Wielkiej Brytanii i TOP 10 w USA. Sam Louis odebrał nagrodę Best Song Award na Teen Choice Awards 2019 za „Two Of Us” oraz nagrodę iHeart w kategorii „Best Solo Breakout”. Zdobył także nagrodę EMA za „Best UK & Ireland Act” w 2017 roku oraz „Artist Of The Summer” w filadelfijskiej stacji radiowej 96,5 TDY.

PIERWSZego SINGLa Z NADCHODZĄCEJ PŁYTY – „BIGGER THAN ME” POSŁUCHAJ TUTAJ
PREMIERA NOWEGO ALBUMU JUŻ 11 LISTOPADA 2022!

(dreammusic)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.