„Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” nowe miłosne reality show TVP

Podziel się:

Sandra Kubicka prowadząca show Love me or leave me. Kochaj albo rzuć fot.TVP

Już 16 marca Sandra Kubicka stanie na straży miłości w nowym programie „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”.Osiem par, które nie wzięły jeszcze ślubu, rozpocznie sprawdzian dopasowania w bajkowej willi na Wyspach Kanaryjskich. Czy ważniejsza będzie walka o miłość czy o 100 tyś. złotych?

„Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” to program reality, w którym osiem par przed ślubem sprawdzi, czy ich związki są właściwie dobrane i czy są gotowi na wspólne życie „póki śmierć ich nie rozłączy”.

W każdym odcinku uczestnicy zostaną poddani trudnym zadaniom i zmierzą się z wyzwaniami, które prędzej czy później stanęłyby na drodze ich relacji. Będzie to swoisty test przedmałżeński, podczas którego okaże się, jak ważna jest praca nad związkiem oraz sprawdzenie, czy partnerzy naprawdę się znają i, czy są ze sobą dobrze zgrani;

Pary na dwa tygodnie zamieszkają w bajkowej willi zlokalizowanej na jednej z Wysp Kanaryjskich, a ich poczynania obserwować będzie 57  kamer, przed którymi nic się nie ukryje.

Zwycięska para otrzyma 100 tysięcy złotych

Prowadzącą show będzie modelka, bizneswoman i influencerka Sandra Kubicka. ( źródło:TVP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.