Magiczne Zakończenie Wakacji 2021. Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Polsacie. Kto wystąpi?

Podziel się:

Bearbeitet Michael Patrick Kelly fot.Polsat

Najpopularniejsi artyści młodego pokolenia i muzyczne gwiazdy w konkursie RMF FM i Polsatu! Roxie Węgiel, Doda, Sylwia Grzeszczak, Arek Kłusowski, C Bool, Michał Szczygieł, Martin Lange, Three of Us, Daria. To właśnie oni powalczą w sobotę 28 sierpnia o statuetkę, którą tradycyjnie wręczy zwycięzcy przedstawiciel radia RMF FM.

Gwiazdą wieczoru będzie Michael Patrick Kelly z hitowej w latach 90. grupy The Kelly Family. Z kolei w niedzielę najlepsze skecze znakomitych artystów Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej sprawią, że na twarzach widzów zagoszczą najszersze z możliwych uśmiechów.

Magiczne Zakończenie Wakacji – 28 i 29 sierpnia o godzinie 20. w Polsacie!

Jeśli Magiczne Zakończenie Wakacji to tylko z RMF FM i Polsatem! I tylko w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. To właśnie tam w ostatni weekend sierpnia wspólnie z mieszkańcami Kielc i widzami Polsatu spotkamy się, by pożegnać mijające wakacje.

W sobotę na scenie wystąpią artyści młodego pokolenia. Wykonają swoje największe hity. Usłyszymy między innymi: „Koronę” Roxie Węgiel, „Prawdę o nas” Sylwii Grzeszczak, „Don’t Wanna Hide” Dody, „Szklany sufit” grupy Three of Us, czy „Spontan” Michała Szczygła.

Wszyscy fani z pewnością oszaleją podczas występu Michaela Patricka Kelly, irlandzkiego piosenkarza i multiinstrumentalisty, niegdyś ulubieńca nastolatek – w czasach kiedy wraz z całą rodziną był członkiem zespołu The Kelly Family. Dziś „Paddy” z powodzeniem solowo kontynuuje muzyczną karierę a jego najnowszy singiel „Throwback” w niecałe dwa miesiące zanotował prawie 2 miliony wyświetleń w serwisie YouToube.

W niedzielę popis wyjątkowych umiejętności rozśmieszania dadzą: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących Nowaki, K2, Robert Korólczyk, Szymon Łątkowski, Monika Dryl i Adrianna Borek. Nikt tak jak oni nie podsumuje kończących się wakacji – solidny zastrzyk dobrego humoru gwarantowany.

Sobotni koncert poprowadzą: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Paweł Jawor z RMF FM, niedzielny – Kabaret Skeczów Męczących, Adrianna Borek i Monika Dryl.

Magiczne Zakończenie Wakacji. Przebój Lata RMF FM i Polsatu – w sobotę o godzinie 20. i Świętokrzyska Gala Kabaretowa – w niedzielę o godzinie 20.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.