Magiczne Zakonczenie Wakacji i Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2023 – bilety wyprzedane!

Podziel się:

 Oskar Cyms po raz pierwszy wystąpi w Kielcach/fot.Polsat

Bilety na kultowe Magiczne Zakończenie Wakacji  wyprzedane! Jw ten weekend na jednej scenie plejada gwiazd: Loreen, Alessandra, Nea, Agnieszka Chylińska, Alvaro Soler, Dawid Kwiatkowski, Dominik Dudek, Ray Dalton, Sylwia Grzeszczak, Blanka, Margaret, Bryska i inni.

Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 oraz Świętokrzyska Gala Kabaretowa – to dwudniowe, kolorowe  święto piosenki i dobrego humoru. Już w najbliższy weekend w amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się długo wyczekiwany koncert Przebój lata Radia Zet i Polsatu.

Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2023 .Kto wystąpi?

 Wystąpią, między innymi: gwiazda wieczoru Loreen, Alessandra, Nea, Agnieszka Chylińska, Alvaro Soler, Dawid Kwiatkowski, Dominik Dudek, Ray Dalton, Sylwia Grzeszczak, Blanka, Margaret, bryska oraz najlepsi artyści kabaretowi – Jerzy Kryszak, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki i Kabaret Młodych Panów.

Swojego występu po raz pierwszy w Kielcach nie może się doczekać  Oskar Cyms, artysta młodego pokolenia, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny (m.in. dzięki wygranej w programie Twoja twarz Brzmi Znajomo, edycja 18.)
i którego hit pt. „Niech mówią” ma już prawie 2 miliony wyświetleń na Youtube:

-Nigdy nie byłem jeszcze w Kielcach, jak również nie miałem nigdy przyjemności tam występować, ale słyszałem, że sam amfiteatr robi ogromne wrażenie na artystach. Rozmawiałem na ten temat z kolegami po fachu, którzy kiedyś gościli na Kadzielni i mówią, że występ tam jest niesamowitym doświadczeniem z uwagi na budowę obiektu. Jestem bardzo ciekawy jak wygląda ta ogromna „ściana ludzi” podczas koncertu – opowiada podekscytowany wokalista.

Przypomnijmy, że Magiczne Zakończenie Wakacji jest cyklicznym wydarzeniem, które co roku przyciąga rzesze publiczności nie tylko do mogącego pomieścić 5,5 tysiąca osób, kultowego amfiteatru, ale także przed ekrany telewizorów.

Chcesz obejrzeć te wyjątkowe wydarzenia? Początek transmisji od godziny 20:00 na antenie głównej Polsatu!

26 sierpnia – koncert Przebój Lata Radia Zet i Polsatu

27 sierpnia – Świętokrzyska Gala Kabaretowa

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.