,,Miami,, – Krist Van D w swoim teledysku zaprasza na gorące plaże !(ZOBACZ TELEDYSK)

Podziel się:

fot.pras

Krist Van D wraz ze znanymi Wam popularnymi osobami z różnych dziedzin życia publicznego zapraszają Was do gorącego Miami, a dosłownie do wysłuchania i obejrzenia nowej propozycji muzycznej od Krist’a.

Singiel miał swoją ponowną premierę u nas w kraju 21.08. nakładem wytwórni Lemon Records.
Utwór wydany został również oficjalnie w Rosji, gdzie już swoim zasięgiem radiowym obejmuje ponad 70 miast na terenie Rosji oraz w krajach byłego Związku.

Poza tym zarówno piosenka jak i teledysk są ciepło przyjęte przez słuchaczy, stacje radiowe, programy muzyczne. Piosenka jest chętnie emitowana na live stream’ach na różnych imprezach.

Słuchając piosenki i oglądając klip można przenieść się mentalnie na plaże Miami i poczuć gorący klimat South Beach.
Imprezowy charakter kawałka w stylu elektro pop sprawia, że słuchając go, nogi same zaczynają tańczyć i natychmiast mamy ochotę na dobrą zabawę.

Jak mówi sam Krist “Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich tego lata w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje”.

Krist rok 2020 rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. “You’re a Woman”. Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których  zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista David Guetty i Afrojack.

Zaproszenia Video:
https://www.facebook.com/watch/?v=267185141274417

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.