Michał Szpak o finale „The Voice of Poland”: Wybierając zwycięzcę, zapomnijcie o niedociągnięciach.

Podziel się:

fot.Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP 

Już w sobotę wielki finał muzycznego show TVP2. O tym, kto zwycięży, zdecydują widzowie, ale trenerzy „The Voice of Poland” otwarcie mówią na kogo warto głosować. 

Daria Reczek z drużyny Michała Szpaka, Tadeusz Seibert z teamu Margaret, Alicja Szemplińska z ekipy Tomsona i Barona oraz Damian Kulej, który trafił pod skrzydła Kamila Bednarka – tych czworo finalistów zmierzy się w finale 10., jubileuszowej „The Voice of Poland”. O tym, kto zwycięży program, a tym samym otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 000 złotych oraz możliwość podpisania kontraktu płytowego, zdecydują widzowie wysyłając SMS-y na swoich faworytów. W związku z tym trenerzy show postanowili zdradzić, czym się kierować podczas głosowania.

The Voice of Poland nie jest programem o perfekcyjnym śpiewaniu. To program, który ma pokazać nowe muzyczne talenty, osobowości, których nie da się podrobić. Wybierając zwycięzcę zapomnijcie o ewentualnych niedociągnięciach, które mogą się pojawić ze względu na ogromny stres towarzyszący finalistom. Artyści na największych scenach popełniają błędy i zdarzają się im wokalne wpadki. Kierujcie się sercem i zwracajcie uwagę czy uczestnicy wywołują w was prawdziwe emocje – radzi Michał Szpak, który na trenerskim fotelu zasiada od ósmej edycji show.

Widzowie powinni kierować się przede wszystkim intuicją jeśli chodzi o szczerość artysty, tym, co chce przekazać podczas występów na scenie. Ufajcie przeczuciom i kierujcie się serduchem – poleca debiutujący w roli trenera Kamil Bednarek.

Podczas finałowego odcinka Margaret zamierza skupić swoją uwagę nie tylko na wykonaniu, ale również na innych cechach, które według niej powinien posiadać zwycięzca „The Voice of Poland”. 

Wszyscy finaliści śpiewają naprawdę rewelacyjnie. Teraz warto skoncentrować się na osobowości, nad tym jakie emocje uczestnicy wywołują w widzu. W finale będę zwracała uwagę na te wszystkie dodatkowe atrybuty, które powinen posiadać Najlepszy Głos w Polsce. Mowa o charyzmie, wrażliwości, osobowości. Jeżeli podczas występu któregokolwiek z finalistów czujecie dobrą energię oraz robi się wam miło na serduchu, idźcie za tym głosem – wyjaśnia trenerka. 

Tomson i Baron, którzy najdłużej zasiadają na czerwonych fotelach trenerskich, zwracają uwagę na jeszcze jedną ważną kwestię, którą należy wziąć pod uwagę głosując na wybranego finalistę. 

Pamiętajcie przede wszystkim, że przygoda z muzyką naszych uczestników nie kończy się na „The Voice of Poland”. Jeżeli chcecie kogoś wspierać w finale, to niech będzie to osoba, której będziecie równie chętnie dopingować także po zakończeniu programu, kiedy będą wydawać single, płyty, teledyski – tłumaczy Tomasz „Tomson” Lach.

To już dziesiąta edycja „The Voice of Poland”. Szukamy w nich największych talentów muzycznych w tym kraju. Bądźcie wrażliwi na sztukę wokalną oraz na to, kto wywołuje w was dreszcze – dodaje Aleksander Milwiw Baron.

Przypomnijmy, że na zwycięzcę programu widzowie mogą głosować przez cały tydzień wysyłając SMS-y:

Daria Reczek (drużyna Michała Szpaka) – SMS O TREŚCI 11 na numer 7350 

Alicja Szemplińska (drużyna Tomsona i Barona) – SMS O TREŚCI 4 na numer 7350 

Damian Kulej (drużyna Kamila Bednarka) – SMS O TREŚCI 5 na numer 7350

Tadeusz Seibert (drużyna Margaret) – SMS O TREŚCI 16 na numer 7350

Zwycięzcę dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” poznamy już w najbliższą sobotę, 30 listopada, o godzinie 20:05 w TVP2. 

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.