Mistrzostwa Świata Super Enduro 2023 już w grudniu ponownie w Krakowie !

Podziel się:

fot.mat.pras Super Enduro

Ryk silników, najlepsi zawodnicy świata, emocjonująca rywalizacja i ekstremalne sportowe emocje wypełniające po brzegi największe, europejskie areny… Nowy sezon Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro rusza w listopadzie, a już 9 grudnia polski przystanek cyklu ponownie zawita do TAURON Areny Kraków! 

Nowy sezon motocyklowych Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro rusza już 25 listopada! Cykl zainaugurowany zostanie we Francuskim Lievin, aby już dwa tygodnie później powrócić do Krakowa – będącego pozycją obowiązkową dla każdego fana tej widowiskowej dyscypliny. Krakowska runda Mistrzostw Świata SuperEnduro to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie całego sezonu, które już po raz szósty zawita do stolicy Małopolski.

Przygotuj się na dzień pełen adrenaliny i zaciętej rywalizacji – Mistrzostwa Świata SuperEnduro powracają do stolicy Małopolski!

Motocyklowe Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro słyną z ekstremalnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a polski przystanek jest tego zdecydowanym przykładem. To właśnie Kraków rokrocznie skupia oczy miłośników adrenaliny z całego świata zmieniając się na jeden wieczór w mekkę entuzjastów sportów motorowych, którzy z zapartym tchem śledzą ekscytujący pokaz umiejętności swoich idoli.

Mistrzostwa Świata Super Enduro 2023 już w grudniu ponownie w Krakowie !

Już 9 grudnia najlepsi zawodnicy świata rywalizujący pod dachem TAURON Areny przyspieszą bicie Twojego serca zaciętą walką na wymagającym torze pełnym szybkich zakrętów, karkołomnych przeszkód i widowiskowych skoków – torze będącym wyzwaniem dla ich umiejętności oraz odwagi.

Na bramkach startowych nie zabraknie biało-czerwonych reprezentantów – a wśród nich znanego ze swojej legendarnej techniki weterana SuperEnduro, pięciokrotnego Mistrza Ameryki i sześciokrotnego Mistrza Świata – Tadeusza Błażusiaka oraz Dominika Olszowego – Mistrza Świata w kategorii Junior (2021/2022), którego talent i ogromna determinacja zaowocowały w ubiegłym sezonie najlepszym w historii debiutem w najwyższej kategorii startowej Prestige. Gdy gorące okrzyki tłumu mieszają się z rykiem silników to właśnie ich rywalizacja jest najlepszym świadectwem potęgi tego sportu i niezłomnego ducha jego zawodników.

 

Wstępny kalendarz Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2023/2024:

  • 25 listopada 2023 – Lievin, Francja
  • 9 grudnia 2023 – Kraków, Polska
  • 6 stycznia 2024 – Riesa, Niemcy
  • 20 stycznia 2024 – Cluj, Rumunia
  • 3 lutego 2024 – Budapeszt, Węgry
  • 24 lutego 2024 – Sofia, Bułgaria
  • 2 marca 2024 – Newcastle, Wielka Brytania

 

Bilety dostępne na:

Eventim.pl: https://bit.ly/se_eventim

E-bilet.pl: https://bit.ly/se_ebilet

 

Więcej informacji: https://www.super-enduro.com.pl/krakow/

(żródło:mat.pras Super Enduro)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.