Młodsi vs starsi na TikTok! GetHero przedpremierowo zaprezentuje wyniki raportu podczas bezpłatnego webinariu

Podziel się:

fot.mat pras

Kim są i jak zachowują się młodsi i starsi użytkownicy TikToka? Odpowiedzi na to oraz wiele innych pytań będzie można poznać już 26 maja podczas bezpłatnego webinarium, organizowanego w ramach GetHero Academy.

Podczas wydarzenia online przedpremierowo zostaną zaprezentowane częściowe wyniki raportu TikTok 2021, opracowanego przez agencję  GetHero we współpracy z Uniwersytetem SPWS.

TikTok wciąż spotyka się z opinią, że jest aplikacją dla dzieci. Czy jest to prawdziwe stwierdzenie? Jak dorasta społeczność zebrana wokół platformy? Te i wiele innych tematów zostaną poruszone już 26 maja podczas bezpłatnego webinarium, organizowanego w ramach projektu GetHero Academy. Spotkanie w formie online poprowadzą Magdalena Bliźniak, Team Leader & Senior Project Manager GetHero oraz Magdalena Wysocka, Project Manager GetHero.

TikTok to bezapelacyjnie jedna z najpopularniejszych i najczęściej ściąganych aplikacji w 2020 roku. Dynamika przyrostów i zmian na tej platformie contentowej zdecydowanie zasługuje na szeroką analizę, której GetHero podejmuje się już trzeci rok z rzędu. W tym roku chcieliśmy się skupić również na starszych użytkownikach aplikacji, których w ostatnich kilkunastu miesiącach przybyło bardzo dużo i porównać do młodych już obecnych na platformie. Cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli podzielić się naszym raportem ze wszystkimi zainteresowanymi

– mówi Marek Myślicki, Strategic Partnerships Director agencji.

Oficjalna premiera trzeciego już raportu będzie miała miejsce na początku czerwca. Link do jego pobrania otrzymają wszyscy, którzy zarejestrują się na webinar. W bezpłatnym spotkaniu online mogą wziąć udział zarówno specjaliści chcący poszerzyć swoją wiedzę, jak i internauci zainteresowani tematyką TikToka oraz szeroko pojętego influencer marketingu. Darmowej rejestracji można dokonać na stronie internetowej: http://gethero.pl/webinary
(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.