Najbardziej oczekiwane samochody koncepcyjne 2019

Podziel się:

fot,pixabay 

Projekty szybko rozwijają się w świecie motoryzacyjnym. Rok 2019 zapowiada lawinę futurystycznych lub urojonych samochodów koncepcyjnych, z których niektóre, już sfinalizowane, rozpoczynają ostatni odcinek przed ich oficjalnym objawieniem w nadchodzących miesiącach.

Tesla Roadster
Jest to  model sedana Model 3.  Tesla 2019 będzie dłuższy i bardziej wyrazisty niż poprzednia generacja, w oparciu o Lotus Elise (2008). Sterowanie  elektryczne musi umożliwić mu osiągnięcie wyższej prędkości maksymalnej. Jego zasięg szacuje się na około 550 km. Wystarczający na dłuższy weekend.

Polestar 2
Po wspaniałym wysokowydajnym coupe Polestar 1, producent Volvo kontynuuje podbój dzięki kompaktowemu w 100% elektrycznemu sedanowi. Poza zawsze bardzo czystym designem (zainspirowanym koncepcją 40.2 – zdjęcie), szwedzki styl tego wymaga, to 4 drzwi będą prawdziwą wszechstronną, konkurencją dla  Tesla Model 3.

 

Volkswagen ID Lounge
Po małym SUV ID Crozz Concept (zdjęcie), Volkswagen rozszerza swój program w 100% elektryczny o duże fotele SUV 7 o nazwie ID Lounge. Zostanie przedstawiony w Szanghaju w kwietniu. Model rodzinny o zasięgu 600 km. Przyszły rywal dla Tesli Model X, już dobrze ugruntowanej na rynku.

Ford Bronco
Jest to zapowiedziany powrót kolejnej ikony pochodzącej z USA: Ford Bronco 6 generacji zostanie wydany w 2020 roku. Styliści poprawiają ostatnie szczegóły, ale technicznie wiemy, że to  silnik V6 o mocy 325 KM i oferuje prawdziwe możliwości franchisingu.

Corvette C8
Jak będzie wyglądała Corvette w przyszłości? Prototypy C8 pracują w Stanach Zjednoczonych, a kilka zdjęć filtruje projekt supercar General Motors. Rewolucja: jego silnik przechodzi z powrotem na pozycję centralną, zapewniając maksimum wrażeń.

Porsche Taycan
Porsche w elektrycznej odsłonie Energia mody dotyka nawet najbardziej sportowych marek. Z doskonałej koncepcji Mission E, sedan Taycan powinien zająć większość linii i jig. Cieszymy się. Po stronie wydajności producent ogłasza już zasięg 500 km i przyspieszenie  0 do 100 km / hw 3,5 s.

Land Rover Defender
Niezniszczalne 4×4 Jego Miłości (Królowa Elżbieta II uwielbiała prowadzić własnego Obrońcę)  Wygląd najsławniejszego brytyjskiego off-roadu powinien pozostać kwadratowy i masywny, choć można powiedzieć, że to samochody z klasą  oraz hybrydowym silnikiem pod maską. Na ryzyko utraty jego niezaprzeczalnej reputacji jako wojownika z ekstremalnych …

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.