„Ninja Warrior Polska” Ruszają castingi do 4. edycji

Podziel się:

fot.Maciej Piórko

Polsat szuka polskiego wojownika Ninja. Ruszają castingi do 4. edycji „Ninja Warrior Polska” Pierwszy polski Ninja Warrior prestiżowy tytuł oraz 150 tys. złotych wciąż czekają na zdobycie!

Każdy, kto nie boi się wyzwań i dla kogo aktywność fizyczna to część codzienności, ma szansę zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód, znanym na całym świecie. Tutaj wszyscy mają równe szanse, ponieważ tor Ninja Warrior Polska nie zna sentymentów! Ruszyły castingi do show Polsatu – programu, który uzależnia od pierwszej minuty zarówno uczestników, jak i widzów!

 Aby zmierzyć się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, należy najpierw wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja. Oprócz tężyzny fizycznej poszukiwana jest wielobarwna osobowość.

 Pierwsze castingi odbędą 8 i 9 czerwca w  Piasecznie.

Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. O tym, w jaki sposób będą testowani, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. Każdy może spróbować swoich sił – bez względu na płeć czy wiek. Mile widziani są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach.

Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl.

(polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.