Nowe miejsca pracy w małopolskiej fabryce samochodów ciężarowych. Jacy specjaliści są potrzebni?

Podziel się:

fot.mat pras

Pracownicy linii montażowej, logistycy wewnątrzzakładowi oraz eksperci ds. administracji są pilnie poszukiwani na małopolskim rynku. Fabryka aut ciężarowych w Niepołomicach zwiększa zatrudnienie i oferuje ponad 70 nowych wakatów.

Na pracę mogą liczyć zarówno specjaliści z dłuższym stażem, jak i młodzi ludzie zdobywający dopiero swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Pracodawca oferuje szkolenia, które pozwolą im uzyskać dodatkowe, pożądane na rynku pracy kompetencje. Czego jeszcze mogą spodziewać się kandydaci?

Otwarcie kolejnych procesów rekrutacyjnych w województwie małopolskim to bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców – tym bardziej, że według danych Urzędu Statystycznego w Krakowie stopa bezrobocia w regionie w styczniu 2021 roku osiągnęła poziom 5,6%. Nowe miejsca pracy i możliwość rozwoju to dla wielu osób szansa na poprawę swojej sytuacji zawodowej i finansowej – tym bardziej, że firma MAN Trucks zapewnia pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów.
− Poszukujemy przede wszystkim pracowników sumiennie wykonujących swoje obowiązki i sprawnie posługujących się narzędziami warsztatowymi. W zależności od stanowiska dodatkowymi atutami będą prawo jazdy kategorii C oraz dokumenty uprawniające do obsługi wózków widłowych, suwnic i żurawi UDT. Nie skreślamy jednak osób bez tych umiejętności. Przewidujemy szkolenia dla utalentowanych kandydatów, wykazujących chęć poszerzania swoich kompetencji. Gwarantujemy pracę w bezpiecznych warunkach. Wiemy, jak trudnym czasem dla nas wszystkich jest okres pandemii, dlatego wdrożyliśmy szereg rozwiązań, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników i podniesienie ich komfortu pracy – mówi Bogdan Lis, Menadżer ds. Personalnych w firmie MAN Trucks.
Osoby które pomyślnie przejdą proces rekrutacji mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogaty system premiowy oraz zarobki wynoszące nawet do 5000 zł brutto. Oprócz stałego wynagrodzenia pracodawca oferuje benefity pozapłacowe w postaci prywatnej opieki zdrowotnej, wczasów pod gruszą, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport. Zatrudnieni mają również szansę na uzyskanie bonusów finansowych za wysoką frekwencję.
− Praca w fabryce odbywa się w systemie dwuzmianowym, kandydaci nie muszą więc martwić się perspektywą nieprzespanych nocy. Mogą natomiast liczyć na bardzo dobrą atmosferę w zespole. Firma MAN Trucks była laureatem nagrody Przyjazne miejsce pracy, a z badań satysfakcji wynika, że 97% pracowników jest zadowolonych z pracy w tym miejscu – mówi Kinga Marchwiany, ekspert rynku pracy z agencji Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym firmy MAN Trucks.
Fabryka zlokalizowana jest w Strefie Ekonomicznej podkrakowskich Niepołomic, więc będzie atrakcyjnym miejscem pracy dla mieszkańców z okolic Wieliczki, Nowej Huty, Gdowa, Bochni, Brzeska, Nowego Wiśnicza, Szczurowa, Proszkowic i Dobczyc.
MAN Trucks produkuje pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej i jest jedną z najnowocześniejszych montowni ciężarówek na świecie, a powstające tam auta trafiają do klientów w całej Europie. Obecnie w zakładzie w Niepołomicach zatrudnionych jest ok. 850 pracowników. Osoby, które chciałyby dołączyć do tego grona, mogą aplikować przez internet lub bezpośrednio w biurze Manpower przy ul. Diesla 5 w Niepołomicach. Email: praca.niepolomice@manpower.pl, telefon kontaktowy: 668 341 729.
(manpower group)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.