Nowe połączenie z portu lotniczego Olsztyn -Mazury do Kolonii

Podziel się:

fot.Ryanair 

Irlandzki tani przewoźnik Ryanair ogłosił nową trasę Olsztyn-Mazury do Kolonii w Niemczech, z usługą dwa razy w tygodniu rozpoczynającą się w listopadzie, w ramach harmonogramu Ryanair Winter 2019.

Aby to uczcić, Ryanair rozpoczął sprzedaż miejsc z taryfami już od 65 PLN za podróż do końca października, którą należy zarezerwować do północy w piątek (14 czerwca), tylko na stronie Ryanair.com.

 

Olga Pawlonka z Ryanair powiedziała:

 

„Ryanair ma przyjemność ogłosić nową trasę Olsztyn-Mazury na lotnisko w Kolonii w Niemczech, począwszy od listopada z obsługą dwa razy w tygodniu, w ramach przedłużonego harmonogramu zimowego 2019 roku. Klienci w północno-wschodniej Polsce mogą teraz zarezerwować loty do Kolonii już w marcu 2020 roku.

 

Aby to uczcić, wydajemy miejsca na sprzedaż z Polski już od 65 PLN za podróż do końca października, które należy zarezerwować do północy w piątek (14 czerwca). Ponieważ te niesamowite niskie ceny zostaną szybko pobrane, klienci powinni zalogować się na stronie www.ryanair.com i uniknąć pominięcia. ”

 

 

Tomasz Kadziolka, prezes Olsztyn-Mazury, powiedział:

 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani nową trasą Ryanair do Kolonii, zwłaszcza, że ​​Niemcy są podstawowym rynkiem dla naszych klientów. Wierzymy, że serwis dwa razy w tygodniu do Kolonii przyciągnie zarówno pasażerów podróżujących w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych, i cieszymy się na przyjęcie ich w naszym pięknym regionie.

(org.)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *