Obraz ostry jak żyleta? To możliwe! Acer zaprasza na webinar z nagrodami

Podziel się:

fot.mat pras

Acer organizuje kolejny webinar z cyklu #AcerAcademy. Tym razem uczestnicy będą mieć okazję do pogłębienia wiedzy o najnowszych produktach ze świata projektorów Acer.  Na widzów będzie czekała także premiera nowej linii urządzeń. Wydarzenie odbędzie się online 25 maja o godzinie 10.00.

Wtorkowy webinar

Spotkanie zostanie poprowadzone przez ekspertów Acer: Łukasza Hoffmana, Piotra Nowoka i Jakuba Duraja. Przedstawią nowe modele w rozdzielczości 4K, linię super mobilnych urządzeń do projekcji obrazów oraz najnowsze rozwiązania laserowe. Dodatkowo zaprezentowane zostaną nowe tablety i notebooki z serii Enduro Urban. Prelegenci opowiedzą także o tym, jak można najlepiej wykorzystać potencjał nowych produktów.

Gościnne wystąpienie 

Webinar będzie wzbogacony o udział Łukasza Muszyńskiego z Filmwebu – największego polskiego serwisu filmowego. Wicenaczelny opowie o filmach i serialach, które zdobyły serca widzów w czasie pandemii oraz o prognozach dotyczących przyszłości kin.

Konkurs dla uczestników

Dla najbardziej aktywnych widzów są przewidziane 3 myszki gamingowe Predator Cestus 330, a dla uczestników trzech webinarów z rzędu pakiety Office 365.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia i prelegentów znajdują się tutaj oraz w linku do rejestracji.

(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.