Otul się muzyką – czyli zimowa playlista Justyny Steczkowskiej

Podziel się:

fot.pras

Zimowa aura wiąże się często ze spokojnymi wieczorami pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty w ręku. Idealnym dopełnieniem tego zestawu są kojące dźwięki muzyki, dobranej właśnie na tę okazję.

Dlatego Justyna Steczkowska, która w listopadzie została ambasadorem firmy Panasonic, przygotowała dla swoich fanów autorską playlistę – „Otul się muzyką z Panasonic”. Znajdziecie na niej te bardziej i mniej znane utwory artystki, które otulą Was dźwiękami, a od codziennego zgiełku pozwolą odciąć się słuchawki RP-HTX90 Panasonic, z których korzysta wokalistka.

 

Utwory Justyny Steczkowskiej od zawsze utrzymane są w wyjątkowym, intymnym klimacie. Wokalistka swoją twórczością przenosi słuchaczy do magicznego świata. Na przestrzeni lat, uznawana już za ikonę polskiej sceny, stworzyła wiele niezwykłych muzycznych dzieł, które nawiązują do różnych stylów, m.in. muzyki bałkańskiej, klasycznej oraz klubowej. Najlepsze znajdziecie na „Otul się muzyką z Panasonic”.

 

Panasonic i Justynę Steczkowską łączy wrażliwość na piękno, ponadczasowa elegancja i wysublimowane wyczucie stylu. Sprzęt Panasonic był pierwszym sprzętem artystki, który kupiła za własne pieniądze. I nadal z niego korzysta. W swoich najnowszych słuchawkach RP-HTX90 piosenkarka docenia jakość odtwarzania i wrażliwość na dźwięk. Justyna Steczkowska to artystka, dla której liczy się także design, elegancja i wygoda korzystania, a RP-HTX90 spełniają te wymagania.

 

Zimowej playlisty Justyny Steczkowskiej „Otul się muzyką z Panasonic” można posłuchać w serwisie Spotify, która jest dostępna pod linkiem:

https://open.spotify.com/playlist/2CynmOHCYcfgZLqzLsHVpf?si=nE0TewTzR4WD6eHD7yPFLA.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.