Płać w grze pobranej z Huawei AppGallery, odzyskuj wydatki w postaci Punktów Huawei

Podziel się:

fot.Huawei

Za pobranie ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery jednej ze wskazanych gier, a następnie dokonanie dowolnego zakupu w grze, użytkownik otrzyma pełny zwrot wydanej kwoty w postaci Punktów Huawei. Promocja trwa od 8 do 23 czerwca.

 Aby otrzymać zwrot wydatku w postaci Punktów Huawei, wystarczy pobrać jedną z gier – World of Tanks, Lords Mobile, Guns of Glory lub Gods and Glory – a następnie dokonać zakupu dodatkowych elementów w grze. Zwrot będzie równowartością zapłaconej kwoty, wyrażoną Punktami Huawei. Każda złotówka to jeden Punkt – na przykład, za wydane w grze 20 zł, użytkownik otrzyma 20 Punktów Huawei. Płatności należy dokonać kartą lub za pośrednictwem operatora, a przed pobraniem gry – pamiętać o zalogowaniu się do ID Huawei. Punkty zostaną przesłane na konto natychmiast po zakupie.

Otrzymane Punkty Huawei można ponownie wykorzystać na zakupy w grach – wystarczy wybrać je jako formę płatności podczas zakupów. Można je wydać także na inne usługi Huawei – Motywy, Chmurę czy wypożyczenie filmów w Huawei Video.

Osoby, które nie posiadają ID Huawei, mogą je w łatwy sposób założyć na smartfonie Huawei wchodząc w „Ustawienia”. Liczbę Punktów Huawei również można sprawdzić w „Ustawieniach” w zakładce „Płatności i zakupy”. Regulamin i więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://bit.ly/games_campaign_pr.

Huawei AppGallery to autorski sklep z aplikacjami, w którym obecnie znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Użytkownicy AppGallery mogą korzystać z dedykowanych im ofert i promocji, a także cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa usług. Na użytkowników najnowszych smartfonów marki z HMS czekają atrakcyjne prezenty, w tym bezpłatne i bezterminowe mapy Polski i nawigacja AutoMapa, kupon o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro, bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go, a także 6-miesięczny dostęp do muzyki w TIDAL HiFi.

W ostatnim czasie w ofercie sklepu AppGallery pojawiły się aplikacje trzech banków – mBanku, PKO Banku Polskiego oraz Idea Banku, które na ten moment dostępne są na smartfonach Huawei opartych o GMS, a już niedługo dostępne będą również na modelach z HMS. Użytkownicy Huawei mogą też pobrać z AppGallery dodaną niedawno aplikację do zamawiania taksówek – iTaxi, która działa także na najnowszych modelach z HMS dzięki pełnej integracji z ekosystemem Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/, na której mogą znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.