Powstanie pierwsza na świecie chrześcijańska linia lotnicza Judah 1 !

Podziel się:

fot.pixabay

Nowy chrześcijański przewoźnik z hasłem: „Twoje ręce, Boża miłość, Nasze skrzydła” stacjonuje w Stanach Zjednoczonych .Celem jakie stawia  ma być przewożenie przedstawicieli Kościołów i „głoszenie Słowa Bożego”.Judah 1 informuje również że nie będzie pobierał opłat za bagaż.

Judah 1 mają już jeden MD-80, który przechodzi kontrole C, a gdy tylko dostaną certyfikat, przewożnik informuje o poszerzeniu floty o  dodatkowe cztery MD-80, , plus dwa Boeingi  767. W ciągu następnych pięciu lat Judah 1 ma nadzieję na posiadanie 20 samolotów.

Tak więc, chociaż widzieliśmy kilka religijnych startupów lotniczych, nie widzieliśmy jeszcze chrześcijańkich (chyba że mówimy o wszystkich dobroczyńcach z prywatnymi odrzutowcami). Wygląda na to, że to się zmienia.

Texas: Judah 1 ma nadzieję zostać pierwszą na świecie chrześcijańską linią lotniczą. Ich slogan brzmi “Twoje ręce, Boska miłość, nasze skrzydła”.

Podczas gdy linie lotnicze ubiegały się wcześniej o prywatne przedsiębiorstwo, zmieniły swoją aplikację w FAA, aby stały się operatorem części 121, co oznacza, że ​​będą mogły świadczyć usługi komercyjne.

Jak to opisują, oznacza to, że Judah 1 “będzie miała swobodę transportu  wielu różnych kościołów i organizacji misyjnych, ma oferować krajowe loty czarterowe.

Mamy nadzieję, że linia lotnicza uzyska niezbędne zatwierdzenia do lata 2019 r., Aby mogły one rozpocząć działalność komercyjną. Ta linia lotnicza z regionalnym lotniskiem w North Texas ma naprawdę wysokie cele.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.