Rusza druga edycja Dance Dance Dance.Zobacz w kogo wcieli się Stankiewicz i Mroczek !

Podziel się:

fot. Jan Bogacz / TVP 

Już w najbliższą sobotę zobaczymy pierwszy odcinek tanecznego show TVP2. W zapowiedzi programu uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 
 
Druga edycja „Dance Dance Dance” jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier telewizyjnych tego roku. W programie sześć duetów zmierzy się z choreografiami z kultowych klipów i filmów muzycznych. Wszystko na scenie wykorzystującej technologię łączącą świat realny z wirtualnym. W sieci pojawił się film promujący nową edycję tanecznego show, w którym uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy. 
 
Kasi Stankiewicz, jako Miley Cyrus z klipu “Wrecking Ball”, towarzyszy siostra Ania. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odegrali scenę z filmu “Deszczowa Piosenka” a Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański przypominają wilkołaki z kultowego klipu “Thriller” Michaela Jacksona. W wideo Anna Karczmarczyk wcieliła się w rolę Marylin Monroe, której towarzyszy taneczny partner Mateusz Łapka. Pamela Stefanowicz z Mateuszem Januszem, czyli Fit Lovers, grają duet z “Dirty Dancing” a Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem do złudzenia przypominają bohaterów komedii muzycznej „Blues Brothers”. 
 
W roli jurorki “Dance Dance Dance” zadebiutuje Anna Mucha, która dołączyła do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Jury w nowym składzie oceni wspólne choreografie oraz solówki w wykonaniu jednej osoby z każdego duetu. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea. 
 
Którzy uczestnicy poradzą sobie najlepiej a kto wyląduje na ostatniej pozycji w rankingu? Odpowiedź już 29 lutego, godzinie 20:00 w TVP2. 
(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.