Ryanair – Inauguracja Wakacyjnej Trasy Poznań – Kavala

Podziel się:

fot.Ryanair 

Irlandzki tani przewoźnik zainaugurował loty na trasie Poznań – Kavala.

Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Od końca października Ryanair rozpocznie loty z Poznania do Budapesztu, Paryża, Odessy oraz Charkowa (wszystkie 2 x tygodniowo).

W Polsce Ryanair obsłuży w tym roku 12,7 miliona pasażerów.

Z okazji uruchomienia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Poznania do października w promocyjnej cenie od 65 zł.  Bilety można zarezerwować na www.ryanair.com do soboty (6 lipca) do północy.

 

Olga Pawlonka, Dyrektor Komunikacji Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się z inauguracji rejsów na trasie Poznań – Kavala. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty aż do marca 2020 roku. Z okazji uruchomienia wakacyjnej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie już od 65 zł. Bilety dostępne są jedynie na www.ryanair.com do soboty (6 lipca) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

 

Mariusz Wiatrowski, Prezes Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział:

Poznań to bardzo ważny ośrodek kulturowy, ale i biznesowy. Dlatego zwłaszcza połączenia linii regularnych to połączenia, które chcielibyśmy widzieć nie tylko, jako te właśnie tak oczywiste – turystyczne o charakterze wyjazdowym, ale zależy nam oraz władzom miasta, aby był to także ruch przyjazdowy. Chcemy, aby coraz więcej mieszkańców, na przykład Grecji, do której właśnie uruchamiamy takie połączenie teraz do Kavali, odnajdowało tu w Poznaniu dobre miejsce na swój biznes. Wierzymy, że zarówno mieszkańcy Wielkopolski, jak i pólnocno-wschodniej Grecji już od 3 lipca 2019 roku będą aktywnie wykorzystywać, w obu kierunkach, nowe połączenie od linii lotniczej Ryanair.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *