Singapore Airlines najlepszą linią lotniczą na świecie po raz drugi z rzędu !

Podziel się:

Airbus A 380-800 fot.Singapore Airlines 

Singapore Airlines została uznana za najlepszą linię lotniczą na świecie przez uznaną witrynę turystyczną TripAdvisor już drugi rok z rzędu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że zostaliśmy laureatem nagrody najlepszej linii lotniczej na świecie w tych prestiżowych nagrodach”, powiedział prezes Goa Choon Phong z Singapore Airlines.

„Pragniemy podziękować naszym klientom za ich ciągłe wsparcie, a także naszym pracownikom z całego świata, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia z podróży”.

„Gratulacje dla Singapore Airlines za to, że w tym roku ponownie otrzymała nagrodę Travellers ‘Choice Airlines. Ta prestiżowa nagroda uznaje ulubione linie lotnicze podróżujących na całym świecie na podstawie danych przeglądowych naszej globalnej społeczności ”- powiedział Bryan Saltzburg, prezes TripAdvisor Flights, Cruise & Car.

„To wyróżnienie dla konsumentów jest świadectwem wyjątkowej obsługi, światowej sławy jakości i niesamowitej wartości. Zespół Singapore Airlines powinien być dumny ze swojej nagrody, ponieważ podróżujący na całym świecie powiedzieli, że ta linia lotnicza jest jednym z preferowanych przewoźników przy wyborze lotu ”.

Zwycięzcy nagród Travelers ‘Choice Awards dla linii lotniczych 2019 zostali wybrani na podstawie opinii globalnych podróżnych, koncentrujących się na wyjątkowej obsłudze, jakości i wartości.

TripAdvisor korzysta z algorytmu, który uwzględnia ilość i jakość recenzji linii lotniczych i ocen w okresie 12 miesięcy, aby określić odbiorców nagrody.

(pras .SA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *