Sylwester 2018 na Rynku we Wrocławiu bez sztucznych ogni , gwiazda wieczoru The Village People

Podziel się:

fot.pixabay

Tegoroczny miejski sylwester na starówce – Wrocław Respect będzie miał spektakularną oprawę – zapewniają organizatorzy. Po tradycyjnym odliczeniu sekund do Nowego Roku w niebo nie wystrzelą w naszym mieście głośne fajerwerki. Na pewno jednak nikt nie przegapi nadejścia 2019 r. – organizatorzy imprezy na Rynku zadbali o to, by nadać tej chwili odpowiednią oprawę i mnóstwo atrakcji. Wystąpią : The Village People , Kayah , DJ Gambit.

Apogeum hitów o północy :

  • 23.45 YMCA
  • 23.50 BOHEMIAN RAPSODY (tribute to Quuen)
  • 23.57 FREEDOM (George Michael&Countdown)
  • 0.003 WE RE THE WORLD (120 artystów i 40 000 głosów)
  • 0.15 UNITED (DJ Gambit &Wrocław Respect Orchestra Party)

Atrakcje jakie czekają nas podczas Sylwestrowej zabawy:

Wrocław Respect -2019 pamiątkowych  szalików dla publicznosci:

Show staruje o godz.20, ale do strefy pod sceną będzie można wchodzić już od godz. 19.30 – wtedy zostaną otwarte wszystkie bramki. Warto być tam jednym z pierwszych, ponieważ właśnie takie osoby otrzymają na pamiątkę piękny, wieczorowy szalik.

 

Fontanna w tanecznym rytmie:

Nieczynna zimą fontanna Zdrój zostanie jednym z elementów sylwestrowej scenografii. W środku będą umieszczone reflektory, lampy, lasery, stroboskopy i dymiarki. W fontannie wystąpi kilkudziesięciu tancerzy i akrobatów.

 

40 metrowy most na pl.Gołębim

Na Rynku zastaniemy najdłuższy wybieg w Polsce, łączący scenę z fontanną, w ten sposób wykonawcy będą mieli jak najbliższy kontakt z widzami stojącymi dalej.

 

Dyskotekowa kula nad starówką:

Pl. Gołębi zamieni się w jedną wielką dyskotekę. Jak podczas każdej podobnej imprezy, jej nieodłącznym atrybutem jest dyskotekowa kula, która we Wrocławiu osiągnie zapewne imponujące rozmiar

Wrocław Respect Orchestra – 100 wykonawców :

Muzycy, chór, wokaliści, tancerze, chór – to ponad 100 osób. Ten wielki zespół będzie niesamowitą oprawą zabawę od samego jej początku aż do godz. 1.00 w nocy. Repertuar – znany, uznany i oczekiwany – od Pink Floyd do Bruno Marsa.

Latający dyrygent:

Mariusz Dziubek – showman dyrygentury, znany m.in. z „Mam talent” i „Must Be the Music” – podskakujący i rozkręcający publiczność, w charakterystycznym czerwonym fraku, poprowadzi Wrocław Respect Orkiestrę. Nie ma siły – nogi same ruszą do tańca.

Najlepsze frontmanki i frontmani:

Do wykonania wielkich hitów zostali zaproszeni żywiołowi wokaliści z Wrocławia i Polski, znani z telewizyjnych talent show. Zaśpiewają m.in.: Natalia Lubrano, Aro Kłusowski, Anna Maria Mbayo, Daniel Moszczyński, Marta Kołodziejczyk, Mikołaj Woubishet, Kasia Mirowska.

Jingle Dj Gambita :

Maciej Turowski – didżej znany z aren sportowych – zagra dla wszystkich klubowe hity, jingle i efekty specjalne.

MC Paweł Gołębski :

Wielotysięczny tłum do wspólnego śpiewu i tańca zostanie porwany przez wrocławskiego konferansjera i prezentera radiowo-telewizyjnego – Pawła Gołębskiego. Trzeba oczywiście dodać, że jest on także autorem pomysłu na tegorocznego sylwestra w Rynku, które to widowisko wyreżyseruje.

(UMW.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.